Mylėti tą, kuris šalia pdf, epub, mobi

Mylėti tą, kuris šalia | Emily Griffin

Atsisiųsti knygą Mylėti tą, kuris šalia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094440465


 • Mylėti tą, kuris šalia.pdf
  Mylėti tą, kuris šalia.epub
  Mylėti tą, kuris šalia.mobi


  Mylėti tą, kuris šalia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mylėti tą, kuris šalia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mylėti tą, kuris šalia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mylėti tą, kuris šalia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mylėti tą, kuris šalia aprašymas

  Aprašymas

  Jei negali pamiršti to, kuris pasipustė padus, ar gali mylėti tą, kuris šalia?

  Elen Dempsi yra laimingai ištekėjusi už linksmuolio mėlynakio Endžio. Nuo pat pirmų dienų jų santuoka ne tik atrodo tobula – ji yra tobula. Tačiau vieną lemtingą dieną Elen sankryžoje susitinka Leo – vaikiną, kuris kažkada sudaužė jai širdį ir paliko nieko dorai nepaaiškinęs. Susitikimas su juo sukėlė seniai užslopintus jausmus ir Elen kilo klausimas, ar jos idealus gyvenimas yra tikrai tai, ko ji trokšta. Galiausiai Elen bauginamai suvokia, kad ateina diena, kai privalo pasirinkti tą, kurį myli iš tiesų.

  “Autorė neprilygstamai derina spalvingus charakterius ir įdomų pasakojimą, kuris verčia mus pagalvoti, ko iš tiesų norime iš gyvenimo. Ši knyga sumaniai atskleidžia jaunos moters širdies paslaptis ir dažnai skausmingas vieno poelgio pasekmes.”The Atlanta Jourenal-Constitution

  “Emily Griffin knygos yra žaismingos, jautrios ir labai tikroviškai atspindi draugystę bei meilę.”

  Atlanta Peach

  Iš anglų kalbos vertė Milda Baronaitė

  Leave a Reply