N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) pdf, epub, mobi

N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) | Aleksandra Mizielinska ir Daniel Mizielinski

Atsisiųsti knygą N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Modernaus meno centras

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 20×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 155
 • ISBN ar kodas: 9786099540610


 • N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS).pdf
  N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS).epub
  N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS).mobi


  N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos N.A.M.U.K.A.S. (NAMUKAS) aprašymas

  Aprašymas

  Nematytos negirdėtos architektų mintys ir idėjos, urviniai, kabantys, apvalūs ir kitokie statiniai.

  Namologija – tai mokslas apie žmonių sukurtas vietas, kuriose galima pasislėpti nuo visų pavojų. Tos vietos, paprastai vadinamos namais, gali būti įvairiausių formų ir paprastai atlieka daug funkcijų.

  N.A.M.U.K.A.S. – tai vadovas po įdomiausius viso pasaulio šiuolaikinių
  namų pavyzdžius. Čia pristatomi žymių architektų darbai, tokie kaip
  Šigeru Bano namas užuolaida ar Ančio Lovago burbulinis namas –
  stebinantys, dažnai ekstravagantiški, visi gyvenami.

  N.A.M.U.K.A.S. – tai trisdešimt penkių įdomiausių namų pavyzdžiai iš viso pasaulio. Juos atrinko nepriklausomų mokslininkų, kurie vadovavosi tik subjektyviais vertinimais, štabas. Skaitydami šią knygą galite sužinoti daugybę vertingų dalykų. Susipažinsite su architektais, kurie sukūrė namą, ir pamatysite, kurioje šalyje jis pastatytas.

  Kiekvienam namui davėme atitinkamą pavadinimą (originalų pavadinimą palikome parašytą mažomis raidėmis). Piktogramų sistema leis, be kita ko, sužinoti, ar namas stovi dideliame mieste ar miško vidury, ar jis nekenkia aplinkai, ar pastatytas iš medžio, plytų, gal iš stiklo ir metalo, o gal tik iš smėlio ar plastiko. Sužinosite, ar jame yra virtuvė, speciali dirbtuvė ar tik mažas miegamasis.

  Parodysime jums, kokie skirtingi gali būti namukai ir kokių be galo keistų sumanymų gimsta architektų galvose. Pamatysite namus, kurie yra praktiški, ir namus, kuriuose svarbiausia ne funkcionalumas, o stulbinama konstrukcija.

  Skaitydami šią knygą suprasite, koks įdomus nuotykis gali būti pažintis su naujais pastatais ir koks nuostabus dalykas yra architektūra.

  Tai pat skaitykite – D.I.Z.A.I.N.A.S.

  Iš lenkų kalbos vertė Irena Aleksaitė

  Leave a Reply