Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga pdf, epub, mobi

Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji

Atsisiųsti knygą Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786090103371


 • Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga.pdf
  Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga.epub
  Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga.mobi


  Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji” 5-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  Heivna užsispyrusi kaltina Evę dėl savo mylimojo Romano mirties. Evės įtikinėjimai, kad tai nutiko netyčia, lieka neišgirsti. Heivna pasiryžusi nužudyti Evę, baisiai atkeršyti Deimenui ir Džudui. Pirmiausia ji siekia supriešinti Evę su Deimenu ir tam pasitelkia slaptą ginklą.
  Viename iš ankstesnių Evės įsikūnijimų slypi šiurpi Deimeno paslaptis. Siaubinga praeitis taip sukrečia Evę, kad ji net ima dvejoti – galbūt likimo jai skirta būti ne su Deimenu, o su Džudu? Kankinama abejonių, ar Deimenas tikrai yra jos sielos puselė, mergina susigrumia su buvusia geriausia drauge, trokštančia pražudyti visus jos mylimus žmones.
  Norint nugalėti grėsmingą priešininkę, Evei teks pasitelkti galias, kurių nė neįtarė turinti. Tačiau jai neduoda ramybės mintis, ar ji turi teisę pasiųsti Heivną į amžiną tuštumą, į Prieblandos šalį?

  Leave a Reply