Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) pdf, epub, mobi

Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3) | Michael Robotham

Atsisiųsti knygą Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 462
 • ISBN ar kodas: 9786094661143


 • Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3).pdf
  Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3).epub
  Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3).mobi


  Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Naktinis keltas (Džo O’Loflino byla Nr. 3) aprašymas

  Aprašymas

  Taip, jis buvo teisus: kai kurių dangčių geriau neatidaryti. Juos reikia laikyti uždarytus, užklijuotus, prikaltus vinimis, priveržtus varžtais ir užkastus po šešiomis pėdomis žemės.

  Michael Robotham (Maiklas Robotamas, g. 1960 m.) – Australijoje gyvenantis detektyvų autorius. Ilgą laiką dirbo Londone Sunday Times, Daily Telegraph, Tatler žurnalistu, vėliau ėmė rašyti įtraukiančius psichologinius trilerius apie psichoterapeutą Džo O’Lofliną, kurie iš karto sulaukė tarptautinio pasisekimo.

  “Naktinis keltas” – trečioji byla (pirmoji – “Įtariamasis”, antroji – “Amnezija”). Intelektualusis psichoterapeutas Džo O’Loflinas čia tik sušmėžuoja, kur kas daugiau dėmesio tenka detektyvui inspektoriui Ruizui. O pagrindinis vaidmuo šįkart skiriamas Ališai Barbai, indų kilmės Ruizo porininkei, kurią skaitytojai jau buvo sutikę “Amnezijoje”.

  Po stuburo traumos atsigavusi Ališa vyksta į klasės draugų susitikimą visai neįtardama, kad vakaras su senais draugais virs nusikaltimų verpetu. Ji tikisi susitikti Keitę, buvusią geriausią savo draugę, maldaujančią apginti ją ir kūdikiį, kurio laukiasi. Nežinia, ar pavojus realus: Keitė ir jaunystėje ne visuomet sakydavo tiesą. Bet taikiai prasidėjęs susitikimas virsta tragedija: Keitė ir jos vyras žūsta po automobilio ratais. Ligoninėje Ališą pribloškia žinia, kad Keitė… visai nebuvo nėščia. Policininkės abejonės, rūpestis ir įtarimai vis didėja. Kodėl Keitė simuliavo nėštumą? Ar apie tai žinojo jos artimieji? Gal ji norėjo įsivaikinti kūdikį?

  Atsakymų paieška ją nuves į Amsterdamą, prostitucijos sostinę, kur jos ir inspektoriaus Ruizo tyko pavojingas prekybos žmonėmis tinklas. Kol jie supras, su kuo turi reikalą, gali būti ir per vėlu…

  Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

  Leave a Reply