Naktis virš Tanžero pdf, epub, mobi

Naktis virš Tanžero | Christine Mangan

Atsisiųsti knygą Naktis virš Tanžero pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094792014


 • Naktis virš Tanžero.pdf
  Naktis virš Tanžero.epub
  Naktis virš Tanžero.mobi


  Naktis virš Tanžero pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Naktis virš Tanžero pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Naktis virš Tanžero knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Naktis virš Tanžero pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Naktis virš Tanžero aprašymas

  Aprašymas

  „Naktis virš Tanžero“ – trileris apie moteris, draugystę, paslaptis ir Maroką.

  1956 m. Liusė Meison ir Alisa Šipli baigė Beningtono koledžą Vermonte. Nor ir buvo kilusios iš skirtingų šeimų – Alisa turtinga britė, o Liusė – neturtinga vermontietė, kuri mokytis galėjo tik dėka gaunamos stipendijos – studijų metais merginos buvo neišskiriamos. Jas vienijo tai, kad abi buvo netekusios tėvų.

  Po studijų jų keliai išsiskyrė. Atsitiko taip, kad abi troško niekada viena kitos nebesutikti. Alisa išvyko atgal į Londoną, o Liusė su vienu vieninteliu lagaminu leidosi laimės ieškoti Manhetene.

  Praėjo keletas metų. Vieną dieną Liusė pasirodo ant Alisos ir jos vyro namų Tanžere, Šiaurės Afrikoje slenksčio.

  Kas tai – nuoširdus noras atnaujinti draugystę? O galbūt Liusė turi kitokių tikslų? Alisa leidžiasi įtraukiama į Liusės nuotykius, tačiau ilgainiui supranta, kad draugė kontroliuoja kiekvieną jos žingsnį. Netikėtai dingus jos vyrui, jauna moteris nebepasitiki niekuo – nei Liuse, nei savo sprendimu su vyru persikelti gyventi į Maroką, nei savo pačios mintimis.

  Kiekviena iš moterų pasakoja skirtingas istorijas. Kiekviena iš jų turi savo ydų ir nuodėmių. „Naktis virš Tanžero“ – įtemptą tenisą primenantis trileris, kai kamuoliukas laksto iš vieno aikštelės pusės į kitą. Skirtinguose jo kraštuose – dvi moterys, skirtingai suvokiančios, kas įvyko, kai Liusė atvyko į Maroką.

  „Naktis virš Tanžero“ – Maroko karščiu alsuojantis romanas apie moterų draugystę, netektis ir išdavystes. Christine Mangan romane atgimsta ypatinga Alfredo Hitchcocko filmus primenanti šeštojo dešimtmečio atmosfera.

  Vos pasirodęs debiutinis Christine Mangan romanas susilaukė sėkmės. Dėl teisės jį išleisti JAV susirungė ne viena leidykla. Aukcione nugalėjo „Harper Collins“ kompanija, pasiūliusi 1,1 mln. dolerių sumą. Šiuo metu George Clooney prodiuserinė kompanija planuoja pagal šį romaną kurti filmą, kuriame turėtų vaidinti Scarlett Johansson.

  Rašytoja teigia, kad parašyti romaną „Naktis virš Tanžero“ ją įkvėpė viešnagė šiame mieste. Tai savitas ir išskirtinis miestas, kuris žmonėms sukelia skirtingas emocijas – vienus šokiruoja chaosas ir netvarka, kiti mėgaujasi jo ritmu ir kontrastais. Kaip teigia pati rašytoja, romane ji stengėsi atspindėti ir kai kurias socialines problemas – Maroko išsivadavimą iš Prancūzijos valdžios, moterų emancipaciją, Tanžere gyvenusių menininkų bei kūrėjų palikimą. Tanžero miestas prabyla lyg atskiras knygos veikėjas.

  „Melas ir dviveidystė vaizduojama taip puikiai, kad net kelia šiurpulį. Romane netrūksta siaubo, o verčiant puslapius neapleidžia artėjančios nelaimės nuojauta.“
  Washington Post

  Leave a Reply