Naktys Rodantėje pdf, epub, mobi

Naktys Rodantėje | Nicholas Sparks

Atsisiųsti knygą Naktys Rodantėje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786094033902 • Naktys Rodantėje.pdf
  Naktys Rodantėje.epub
  Naktys Rodantėje.mobi


  Naktys Rodantėje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Naktys Rodantėje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Naktys Rodantėje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Naktys Rodantėje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Naktys Rodantėje aprašymas

  Aprašymas

  “Naktys Rodantėje” – tai pasakojimas apie tikėjimą ir džiaugsmą, apie auką ir atlaidumą – jaudinantis priminimas, kad meilė įmanoma bet kokiame amžiuje ir dažnai užklumpa tuomet, kai mažiausiai tikiesi.

  Keturiasdešimt penkerių metų Adrianai tenka apmąstyti visą gyvenimą, kai vyras palieka ją dėl jaunesnės moters. Bėgdama nuo sielvarto ji iškeliauja savaitgaliui į mažą pakrantės miestuką Rodantę. Artinasi audra ir atrodo, kad moteriai nepavyks užsimiršti, kai… atokioje paplūdimio užeigoje pasirodo Polas – patrauklus vyriškis, atsisakęs gydytojo praktikos ir gyvenimo mieste dėl savų priežasčių. Tarp dviejų gyvenimo mėtytų ir vėtytų žmonių netrukus užsimezga ryšys, kuriam jie nė nenumanė turį vilties…

  “Naktys Rodantėje” – pirmasis vieno garsiausių JAV jaunųjų rašytojų Nicholaso Sparkso (g. 1965 m.) romanas, išgarsinęs rašytoją ir iš karto debiutavęs pirmojoje bestselerių sąrašo vietoje. Autorius prisipažino, jog ši istorija buvo pažadėta tetai ir dėdei per Kalėdas, tačiau tapo jaudinama dovana ne tik jiems, bet ir milijonams skaitytojų, atpažinusių knygoje nelengvus pasirinkimus, kurių gyvenime tenka kiekvienam. Kritikai taip pat puikiai įvertino šią romantinę istoriją, kuri neilgai trukus virto populiariu kino filmu su Richardu Gere ir Diane Lane.

  Vertė Greta Margevičienė

  Leave a Reply