Namas su septyniais frontonais pdf, epub, mobi

Namas su septyniais frontonais | Nathaniel Hawthorne

Atsisiųsti knygą Namas su septyniais frontonais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786094440212 • Namas su septyniais frontonais.pdf
  Namas su septyniais frontonais.epub
  Namas su septyniais frontonais.mobi


  Namas su septyniais frontonais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Namas su septyniais frontonais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Namas su septyniais frontonais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Namas su septyniais frontonais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Namas su septyniais frontonais aprašymas

  Aprašymas

  „Kapai uolų plyšiuose nepajėgė nulaikyti žuvusiųjų už raganavimą. O ypač lengvai iš kapo keldavosi senasis Metju Molas ir jį dažnai galėjai sutikti vidurnaktį kaip gyvuosius vidurdienį. Tas bjaurus kerėtojas atkakliai vaidenosi Name su septyniais frontonais…“

  “Namas su septyniais frontonais” – tai paslaptingas romanas apie prakeiksmą, nusikaltimą ir meilę.

  Romane aprašomas nusigyvenusios puritonų Pinčenų giminės gyvenimas. Jau daugelį metų juos persekioja nužudyto raganiaus Metjaus Molo prakeiksmas, perduodamas iš kartos į kartą kartu su paveldėtu turtu.

  Galima numanyti, kad autorius į šią knygą sudėjo ir savo šeimos patirtį – N.Hawthorne’o protėvis prisidėjo prie raganų medžioklės ir buvo vienos pasmerktųjų prakeiktas.

  Iš anglų kalbos vertė Auksė Mardosaitė

  Leave a Reply