Namų interjero idėjos pdf, epub, mobi

Namų interjero idėjos | Red. Jolanta Lunevičienė

Atsisiųsti knygą Namų interjero idėjos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Domus galerija

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 22×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 180
 • ISBN ar kodas: NAMU_INTERJER


 • Namų interjero idėjos.pdf
  Namų interjero idėjos.epub
  Namų interjero idėjos.mobi


  Namų interjero idėjos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Namų interjero idėjos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Namų interjero idėjos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Namų interjero idėjos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Namų interjero idėjos aprašymas

  Aprašymas

  Gausiai nuotraukomis iliustruotame leidinyje rasite kelias dešimtis visos namų erdvės interjero idėjas ir sprendimus – nuo prieškambario ar vonios iki miegamojo, vaikų ar darbo kambarių. Knyga “Namų interjero idėjos” pravers visiems įsirenginėjantiems ar tobulinantiems būstą.

  Rengiant šią knygą dalyvavo žinomi Lietuvos architektai ir interjero dizaineriai.

  TURINYS

  TURINYS

  Svetainė / 4

  Miegamasis / 28

  Vonia / 42

  Virtuvė / 60

  Darbo kambarys / 74

  Vaikų kambarys / 84

  Namų tekstilė / 94

  Apšvietimas / 114

  Apdaila / 126

  Terasa / 152

  Architektai, dizaineriai / 162

  Salonų sąrašas / 164

  Prekių grupės / 166

  PRATARMĖ

  PRATARMĖ

  Kaip iš gausybės daiktų, spalvų, faktūrų ir formų sukurti aplinką, kurią galiausiai pavadiname savo namais? Sklaidydami šias idėjas rasite profesionalų – architektų, interjero dizainerių komentarus, kurie padės geriau suvokti jau sukurtus interjerus, suprasti, kas ir kodėl juose gražu, kas kuria nuotaiką. Konkretūs pavyzdžiai padės suvokti spalvų ir formų derinimo principus.

  Knygoje apžvelgtos visos gyvenamojo būsto funkcinės erdvės – svetainė, miegamasis, virtuvė, darbo, vaikų kambarys, vonia ir sąlygiškai pavadinta terasa – erdvė gryname ore, kur mielai leidžiame laiką vasarą. Atskirai aptartos namų apšvietimo, tekstilės ir būsto apdailos temos. Apšvietimu kuriama nuotaika, tekstilė namams įkvepia dvasios, o apdaila yra tarsi viso interjero pamatas.

  Kiekvienos temos pradžioje pateikiami praktiški profesionalų patarimai – nuo ko pradėti įrengimą, ką su kuo ir prie ko derinti, ko vengti. Kalbėdami apie interjerų įrengimą architektai vartoja kūrybos terminą, o gerą interjerą prilygina meno kūriniui.

  Šiuose interjeruose esantys baldai, šviestuvai bei kiti daiktai patys jau yra meno kūriniai. Pristatomi daugelio garsiausių šiandien kuriančių Europos baldų dizainerių kūrybos pavyzdžiai. Nemaža jų dalis – dizaino objektai – pasižymintys ne tik naujomis, estetiškomis formomis, bet ir funkcionalumu. Jų gamybai naudojamos naujausios technologijos, jie ergonomiški ir ekologiški. Integruoti į išbaigtus interjerus, derinami tarpusavyje, jie atsiskleidžia tikruoju savo grožiu, verte ir praktiškumu.

  Ir vis dėlto tai nėra knyga apie daiktus. Greičiau apie gyvenimo būdą, kurį jie išreiškia. Atraskite sau artimų idėjų, prisijaukinkite jas, pratęskite savo mintimis ir fantazija. Atraskite džiaugsmą kurti. Savo namą, kiemą, kambarį, langą. Profesionalai pataria – pradėkite nuo vizijos.

  Leave a Reply