Namų taisyklės pdf, epub, mobi

Namų taisyklės | Jodi Picoult

Atsisiųsti knygą Namų taisyklės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 560
 • ISBN ar kodas: 9789955389149 • Namų taisyklės.pdf
  Namų taisyklės.epub
  Namų taisyklės.mobi


  Namų taisyklės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Namų taisyklės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Namų taisyklės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Namų taisyklės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Namų taisyklės aprašymas

  Aprašymas

  Sūnus nežiūri tau į akis… vadinasi, jis kaltas?
  Aštuoniolikmetis Džeikobas Hantas yra nepaprastai talentingas matematikas, turi šelmišką humoro jausmą, tačiau visiškai nesugeba bendrauti. Džeikobui diagnozuotas smegenų vystymosi sutrikimas – Aspergerio sindromas. Vaikinas labai užsisklendęs, nors supranta, kad už jo uždaro pasaulėlio ribų yra kitas, platesnis pasaulis, ir nori užmegzti ryšį su jame esančiais žmonėmis. Džeikobas stengiasi būti toks kaip visi, bet nemoka. Jis nesupranta kitų žmonių mimikos, kūno kalbos, balso intonacijų, poreikių ir poelgių priežasčių…
  Kai randamas Džeikobo socialinių įgūdžių mokytojos lavonas, Aspergerio sindromo simptomai – vengimas žiūrėti į akis, keisti judesiai, nederamas elgesys – policijai tampa kaltės įrodymu. O Džeikobo motinai kyla skaudžiausias klausimas pasaulyje: ar jos vaikas gali nužudyti?

  Leave a Reply