Narsuoliai irgi bijo pdf, epub, mobi

Narsuoliai irgi bijo | Carmen Gil

Atsisiųsti knygą Narsuoliai irgi bijo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 25×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786094411564 • Narsuoliai irgi bijo.pdf
  Narsuoliai irgi bijo.epub
  Narsuoliai irgi bijo.mobi


  Narsuoliai irgi bijo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Narsuoliai irgi bijo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Narsuoliai irgi bijo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Narsuoliai irgi bijo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Narsuoliai irgi bijo aprašymas

  Aprašymas

  Ar žinojote, kad net patys didžiausi narsuoliai kartais bijo? Tėtis išbąla vos išvydęs švirkštą. Mama ima klykti pamačiusi gyvatę. Teta Kata baisiai nenori, kad kas sužinotų: ji bijo audros.
  O tikriems narsuoliams tokie nemalonumai – nė motais, nes jie pasitiki savo vaizduote, savimi pačiais ir artimųjų meile. Ir kiekvienas yra narsiausias didvyris, turintis stebuklingų galių.

  Tikrai tikrai! Visos mergaitės ir berniukai yra tokie. Tačiau kartais – nežinia kodėl – tos nepaprastos galios tarsi garuote išgaruoja… O tada belieka griebtis ypatingų priemonių. Kokių?

  Skaitykite knygos “Narsuoliai irgi bijo” istorijas ir sužinosite!

  Iš ispanų k. vertė Irena Plaušinaitytė

  Leave a Reply