Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto pdf, epub, mobi

Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto |

Atsisiųsti knygą Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9786090103364 • Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto.pdf
  Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto.epub
  Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto.mobi


  Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Naujojo šaukšto receptai. Nuo sriubos iki deserto aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga išleista daugiau nei 3 milijonų tiražu 16-oje šalių ir išversta į daugelį kalbų. Per 1000 receptų idėjos įtiks visiems smaližiams: ir paprastų, lengvų valgių mėgėjams, ir klasikinės virtuvės gerbėjams, ir rafinuotiems gurmanams. Šioje naujoje valgių gaminimo mokykloje rasite įvairių tautų patiekalų: arabų, kinų, indų, italų, japonų ir kreolų virtuvių, Haute Cuisine ir liaudiškų.
  Įtikinami receptai ir išsamus dėstymas, puikios kokybės fantaziją žadinančios patiekalų nuotraukos, patarimai, kaip nusipirkti produktų, patiekalų gaminimo būdai, gudrybės gaminant „aikštingus“ patiekalus, žinios apie žoleles ir prieskonius, virtuvės įrengimo pagrindai – tinkamiausias pasirengimas kulinarinėms atradimų kelionėms.

  Leave a Reply