(NE)suskaičiuotos miego avelės pdf, epub, mobi

(NE)suskaičiuotos miego avelės | Lena Hesse, Philipp Winterberg

Atsisiųsti knygą (NE)suskaičiuotos miego avelės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Debesų ganyklos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 21×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786094730962


 • (NE)suskaičiuotos miego avelės.pdf
  (NE)suskaičiuotos miego avelės.epub
  (NE)suskaičiuotos miego avelės.mobi


  (NE)suskaičiuotos miego avelės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą (NE)suskaičiuotos miego avelės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai (NE)suskaičiuotos miego avelės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą (NE)suskaičiuotos miego avelės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos (NE)suskaičiuotos miego avelės aprašymas

  Aprašymas

  Knygą “(NE)suskaičiuotos miego avelės” sukūrė šaunus Lenos Hesse ir Philippo Winterbergo duetas. Tai nebe pirmas bendras kūrėjų projektas. Kelios Philippo Winterbergo knygos jau tapo pasauliniais bestseleriais.

  Dangaus ganyklose gyvena miego avelės. Kas vakarą jas skaičiuoja negalintys užmigti viso pasaulio žmonės. Tik viena maža miego avelė dar niekada nebuvo suskaičiuota. O ji taip troško šokti per tvorą kartu su kitomis!

  Pasakysime tik tiek, kad jei ko nors labai labai nori, tai būtinai išsipildo. O kai esi laimingas, lengva rasti būdų, kaip padėti kitiems. Net jei dėl to imtų ir apvirstų aukštyn kojomis įprastas miego avelių gyvenimas.

  Leave a Reply