Neištikimosios istorija pdf, epub, mobi

Neištikimosios istorija | Magdalena Witkiewicz

Atsisiųsti knygą Neištikimosios istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090121658


 • Neištikimosios istorija.pdf
  Neištikimosios istorija.epub
  Neištikimosios istorija.mobi


  Neištikimosios istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Neištikimosios istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Neištikimosios istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Neištikimosios istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Neištikimosios istorija aprašymas

  Aprašymas

  Man neištikimybė visada buvo blogas, gėdingas ir bjaurus dalykas. Toks, kuris sugriauna santykius, užmuša meilę, nubraukia svajones, palieka labai nemalonių nuosėdų. Maniau, kad neištikimos žmonos visada labai gailisi dėl savo poelgio, nudelbia akis ir bando pasiteisinti, trokšdamos atleidimo. Bet… Niekada nebūčiau pamaniusi, kad ir aš galiu būti neištikima.

  Evos ir Maceko istorija prasidėjo kaip ir daugelio kitų – juodu susipažino, įsimylėjo ir susituokė. Tiesa, jis nusprendė racionaliai – taip abiem bus pigiau gyventi, – o ji apsimetė, kad tai jos neįskaudino. Nuoskaudą Evai pavyko užgniaužti ir vestuvių dieną – kai Macekui atsirado svarbesnių reikalų nei pabūti drauge. Ir vėliau – kai ji viena iš visų jėgų stengėsi, kad jųdviejų santuoka būtų laiminga.
  Tačiau labai greitai ima aiškėti, kad darboholikui Macekui nereikia nei Evos meilės, nei vaikų, kurių ji taip trokšta. Ir galiausiai vieną dieną įvyksta kai kas, kas priverčia Evą atsitokėti. O toliau viskas rutuliojasi natūraliai – moteris pradeda galvoti apie išdavystę…
  Tik ar ne per vėlu ką nors keisti?
  Ir ar ji dar turi teisę būti laiminga?

  “Lengvai skaitoma ir gilios gyvenimo išminties kupina knyga apie meilės ilgesį, būtinybę būti suprastam ir laisvę gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajoji. Romanas privers susimąstyti apie pačią santuokos esmę. Apie kovas, kurias kariaujame su kitais ir su savimi, ir apie svarbiausią kovą – už galimybę būti laimingam.”
  Maria Ulatowska

  Iš anglų k. vertė Irena Aleksaitė

  Leave a Reply