Neįtikėtina… pdf, epub, mobi

Neįtikėtina... | Vaidotas Januškis

Atsisiųsti knygą Neįtikėtina… pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Didakta

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786094420719


 • Neįtikėtina….pdf
  Neįtikėtina….epub
  Neįtikėtina….mobi


  Neįtikėtina… pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Neįtikėtina… pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Neįtikėtina… knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Neįtikėtina… pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Neįtikėtina… aprašymas

  Aprašymas

  Ne vienam skaitytojui čia pateikiama medžiaga pasirodys neįtikėtina. Tikėti ar netikėti – kiekvieno reikalas. Asmeniškai autorius čia nieko neprigalvojo, o tik apibendrino ir kruopščiai atrinko kelis dešimtmečius iš įvairių šaltinių kauptą medžiagą. Atrenkant stengtasi remtis žinomesniais mokslininkais ar patikimesnėmis organizacijomis. Kaip tik dėl to knygoje tiek daug pavardžių ir organizacijų pavadinimų, – norima skaitytojui pristatyti informacijos šaltinius.

  Mes retai susimąstome apie nepažintus ar neįtikėtinus mus supančius reiškinius ar dalykus. Nors žmonija, atrodo, pasiekė nepaprastai daug, vis dar lieka daugybė nesuvokiamų ar nežinomų dalykų.

  Šioje knygoje “Neįtikėtina…” aptariami mums įprastos ir tolimesnės aplinkos iki šiol mažai ištirti ir dažnai dar neįtikėtini dalykai. Čia negvildenamos Mėnulio, NSO ir kai kurios kitos įdomios temos, apie kurias jau yra nemažai naujos neįtikėtinos informacijos, bet didelė jos dalis didžiųjų valstybių dar įslaptinta.

  Leave a Reply