Nekenčiam pdf, epub, mobi

Nekenčiam | Johanna Nilsson

Atsisiųsti knygą Nekenčiam pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786090122730


 • Nekenčiam.pdf
  Nekenčiam.epub
  Nekenčiam.mobi


  Nekenčiam pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nekenčiam pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nekenčiam knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nekenčiam pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nekenčiam aprašymas

  Aprašymas

  Pagaliau vienišė Jona turi draugę. Glorija – mokyklos naujokė, buvusi nepritapėlė, kuri pjaustėsi rankas, iš kurios tyčiojosi. Bet tai jau praeitis, dabar jiedvi turi viena kitą.
  Iki šv. Liucijos – šviesos šventės, kuri mokykloje virsta tamsa. Nuo tol viskas pasikeičia…
  Patyčios kaip ridenama sniego gniūžtė nejučia virsta vis didėjančiu kamuoliu, kol įtraukia visą mokyklos bendruomenę. Jos persikelia į internetinę erdvę ir iš ten į tikrovę grįžta dar nuožmesne forma: jau nebesvarbu, iš ko tyčiotis, ko nekęsti. Puolamas gali būti bet kuris. Kas vakar buvo kietuolis, rytoj gali būti sutryptas, o pažemintasis per naktį gali virsti monstru.
  Bet ar kerštas – tinkama galimybė apsiginti?

  “Jeigu atvirai, viskas labai sudėtinga. Kalbama apie grupės spaudimą, apie baimes ir troškimą, kad mus pamatytų ir pamėgtų. Ir dar ta valdžia – kuo daugiau jos gauni, tuo daugiau, regis, norisi.
  Bet vieną dalyką ketinu parašyti prieš užvoždama nešiojamąjį kompiuterį. Ir tai bus raginimas: užversk komentarų skiltis ir pokalbių svetaines gerumu. Juk tam tau užteks drąsos?”

  Johanna Nilsson

  Iš švedų k. vertė Raimonda Jonkutė

  Leave a Reply