Nelaimingas Petsonas pdf, epub, mobi

Nelaimingas Petsonas | Sven Nordqvist

Atsisiųsti knygą Nelaimingas Petsonas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 24
 • ISBN ar kodas: 9786094410505


 • Nelaimingas Petsonas.pdf
  Nelaimingas Petsonas.epub
  Nelaimingas Petsonas.mobi


  Nelaimingas Petsonas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nelaimingas Petsonas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nelaimingas Petsonas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nelaimingas Petsonas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nelaimingas Petsonas aprašymas

  Aprašymas

  Findusas atsinešė du didelius medinius šaukštus, nusiyrė per virtuvės grindis ir užmetė meškerę. Užkibo neregėta žuvis! Katinas grūmėsi šnopuodamas ir pūkšdamas, traukė laimikį ir vis dėbčiojo į Petsoną. Pagaliau Petsonas irgi žvilgtelėjo į jį. Bet nė nekrustelėjo. Tik burbtelėjo: „Nenoriu žvejoti.“ Ir vėl įsispitrijo į langą.

  Šįkart reikalai išties rimti. Dėdulė Petsonas nenori nieko veikti, tik stebėti kažin ką nematoma tolumoje ir gailėtis savęs. Bet ruduo – laukia daug darbų, o nuotaikos nėra. Tačiau katinas Findusas jokio rudeninio liūdesio nejaučia. Jam lyg tyčia norisi dainuoti. Arba išbandyti kėdės pusiausvyrą. Tik kad vienam nesmagu. Todėl Findusas rimtai nusiteikęs pralinksminti savo geriausią draugą. O tinkamiausias būdas tai padaryti…

  Iš švedų k. vertė Alma Braškytė

  Leave a Reply