Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis pdf, epub, mobi

Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis | Sud. Bernadeta Markevičienė

Atsisiųsti knygą Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Forumas “Kultūros eksperimentai”

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 20×27, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 64
 • ISBN ar kodas: 9789955910060


 • Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis.pdf
  Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis.epub
  Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis.mobi


  Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai, I dalis aprašymas

  Aprašymas

  Knygelė “Nepaprasti nepaprastųjų nutikimai” skirta ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Joje pasakojama apie Sapnų karalystės gyventojų nutikimus.

  “Knygų vaikams tikrai yra daug. Vienos jų labai gražios, kitos labai įmantrios, trečios labai įdomios arba neįdomios. Prie kurių priskirs jaunasis skaitytojas šią knygelę – jo valia. Išleisdami į gyvenimą šią knygelę norime, kad ji būtų šiokia tokia alternatyva verstiniams komiksams, importiniams animaciniams filmams, koviniams internetiniams žaidimams; norime, kad žemiški ar nežemiški dalykai, aprašyti joje, skatintų skaitytojus ieškoti gėrio, grožio, atjautos visur ir visada. Manome, kad didaktiniai momentai nesumenkins pasakojimų turinio ir jo prasmės.”
  Leidėjai

  Leave a Reply