Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu pdf, epub, mobi

Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu | Parisoula Lampsos ir Lena Katarina Swanberg

Atsisiųsti knygą Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Algarvė

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955871484


 • Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu.pdf
  Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu.epub
  Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu.mobi


  Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nepavergtoji. Mano gyvenimas su Sadamu aprašymas

  Aprašymas

  “Kiekviena šeima Irake turi skaudžių ir neapykantą keliančių prisiminimų apie Sadamo Huseino valdymą. Sušaudytas vyras. Kare žuvę keli sūnūs. Dingusios dukterys. Badavę vaikai. Kiekvienas turi ko nekęsti. Gedėti. Kiekvieną kartą, pasigirdus beldimui į duris, žmonės išsigąsdavo. Kas ten? Ką pasiims? Kas dabar bus? Nesvarbu, kaltas ar ne. Klausti už ką, nebuvo jokios prasmės.

  Geltona Sadamo Huseino šypsena galėjo nušvisti bet kam. Norėdami suprasti mano pasakojimą, turite suprasti tas aplinkybes. Sadamas Huseinas būtų galėjęs išžudyti net savo šeimą. Kodėl būtų turėjęs pasigailėti manęs?”

  Parisulai Lampsos buvo ką tik suėję šešiolika, kai ji pirmą kartą susitiko Sadamą Huseiną. Tai įvyko 1968 metais. Dėl savo grožio Parisula buvo vadinama Bagdado princese. Ji buvo vienintelė Bagdade gyvenusios turtingos graikų šeimos dukra.

  Maždaug trisdešimties Sadamas Huseinas buvo įtakingas vis galingesnės Baath partijos veikėjas. Susižavėjimas užklupo akimirksniu ir Parisulos likimas buvo nulemtas. Nežiūrint buvusių ilgesnių pertraukų, sudėtingi ir aistringi santykiai tęsėsi daugiau nei trisdešimt metų.

  Rašytoja ir žurnalistė Lena Katarina Swanberg ilgą laiką bendravo su Parisula Lampsos ir užrašė kvapą gniaužiantį pasakojimą apie jos dramatišką gyvenimą baisaus diktatoriaus šešėlyje.

  Iš anglų kalbos vertė Mantas Karvelis

  Leave a Reply