Nepažįstamasis pdf, epub, mobi

Nepažįstamasis | Harlan Coben

Atsisiųsti knygą Nepažįstamasis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955135845


 • Nepažįstamasis.pdf
  Nepažįstamasis.epub
  Nepažįstamasis.mobi


  Nepažįstamasis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nepažįstamasis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nepažįstamasis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nepažįstamasis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nepažįstamasis aprašymas

  Aprašymas

  The New York Times įtampos bestselerių meistras Harlanas Cobenas pristato savo nepaprastai sukrečiantį trilerį – “Nepažįstamasis”, tai įrodydamas, kad gerai sulipdytas melas padeda susikurti puikų gyvenimą, o paslaptis lyg sprogstamasis užtaisas gali lygiai taip pat sėkmingai jį sugriauti.

  Nepažįstamasis gali pasirodyti lyg iš niekur, galbūt išdygti bare, stovėjimo aikštelėje ar mažoje krautuvėlėje. Jo tapatybė nežinoma. Jo motyvai – neaiškūs, o informacija – nepaneigiama. Jis sušnabžda keletą žodžių į ausį ir pradingsta, palikęs tave rankioti akimirksniu sudužusio pasaulio šukes.

  O Adamas Praisas turi ką prarasti – laiminga santuoka su gražia moterimi, du nuostabūs sūnūs bei visi kiti amerikietiškos svajonės atributai: didelis namas, geras darbas, regis, tobulas gyvenimas.

  Ir tada prie jo prieina nepažįstamasis. Sužinojęs gniuždančią savo žmonos Korinos paslaptį, užsipuola ją, ir tobulo gyvenimo miražas išsisklaido, tarsi jo išvis nebūtų buvę. Netrukus Adamas supranta įsivėlęs į kažką daug pavojingesnio nei Korinos apgaulė ir suvokia, kad jei žengs nors vieną neteisingą žingsnį, sąmokslas, kurį jis atsitiktinai aptiko, ne tik sudrebins gyvenimus?- jis sunaikins juos.

  “H. Cobenas aprašo Adamo tiesos paieškas ir siekį išsiaiškinti žmogaus, kuris metė keistus kaltinimus, tapatybę. Autorius pina siužetą nepaprastai meistriškai, pateikdamas netikėtumų, didindamas riziką, sklandžiai įterpdamas į Adamo istoriją kitas nepažįstamojo aukas.”

  “New York Times Book Review”

  “Su šiuo nepažįstamuoju, kuris neleidžia padėti į šalį knygos, skaityrojai tikrai norės sussipažinti.”

  “Associates Press”

  “Naujausias H. Cobeno romanas yra puiki istorija žmonėms, kurie mėgsta tyrinėti efemerišką prigimtį ryšių, kurie sieja svajones su realybe.”

  “Library Journal”

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė

  Leave a Reply