Nepažįstamosios malda pdf, epub, mobi

Nepažįstamosios malda | Davis Bunn

Atsisiųsti knygą Nepažįstamosios malda pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9789955293286


 • Nepažįstamosios malda.pdf
  Nepažįstamosios malda.epub
  Nepažįstamosios malda.mobi


  Nepažįstamosios malda pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nepažįstamosios malda pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nepažįstamosios malda knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nepažįstamosios malda pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nepažįstamosios malda aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Nepažįstamosios malda” – tai istorija apie jauną amerikietę, kuriai kelionė į Jeruzalę padeda suvokti, kad negalima gyventi praeitimi. Jaudinanti istorija apie meilę, netektį, gebėjimą atsitiesti ir džiaugsmą dovanoti save kitiems.

  Prieš metus Amanda Vans kartu su vyru baigė įrengti kambarį netrukus gimsiančiam kūdikiui. Tačiau šiandien tas kambarys tuščias – kaip ir Amandos širdis. Vaiko netekties skausmą išgyvenanti moteris niekaip negali atsigauti. Ji šalinasi žmonių, jai sunku bendrauti su vaikus auginančia vyro sesers šeima. Kol kas Amanda negali grįžti ir į savo senąjį darbą – dirbti slaugytoja naujagimių skyriuje jai be galo sunku. Padėtį dar labiau apsunkina santykiai su vyru, Amanda jaučia, kad juodu tolsta vienas nuo kito.
  Tad netikėtas kaimynės Emilijos prašymas lydėti ją kelionėje į Izraelį moteriai pasirodo kaip galimybė bent laikinai pabėgti nuo savo gyvenimo. Nepaprastas aplinkybių sutapimas lemia, kad jaunosios amerikietės kelionė į Jeruzalę tampa atsaku į nepažįstamos moters maldą. Tačiau ar į jos pačios maldas bus atsakyta? Ar jos gyvenimas pasikeis?

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Rinkevičiūtė

  Leave a Reply