Nesistebėkite stebuklais pdf, epub, mobi

Nesistebėkite stebuklais | Ian Graham

Atsisiųsti knygą Nesistebėkite stebuklais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 11×15, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786098050929 • Nesistebėkite stebuklais.pdf
  Nesistebėkite stebuklais.epub
  Nesistebėkite stebuklais.mobi


  Nesistebėkite stebuklais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nesistebėkite stebuklais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nesistebėkite stebuklais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nesistebėkite stebuklais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nesistebėkite stebuklais aprašymas

  Aprašymas


  „Nesistebėkite stebuklais“ – jau antras lietuvių kalba leidžiamas nepaprastas pamokymų rinkinys, kurį Janui Grahamui perdavė dvasinė būtybė, vardu Baltasis Bulius. Autorius nuoširdžiai dalijasi praktiniais patarimais, kaip nuraminti aktyvųjį protą, persiimti vidine ramybe, rasti savo gyvenimo tikslą, kurti sėkmingus tarpusavio santykius ir kitomis sąmonėjimo kasdienybės temomis. Paprasta ir aiški kalba skverbiasi į širdį ir skamba lyg mūsų pačių dvasios pokalbis su savimi.

  “Stebuklai – anaiptol ne koks stebuklingas dalykas. Stebuklas mūsų gyvenime įvyksta, kai pasitikinčia širdimi ir atviru protu leidžiame laisvai veikti dvasiniams dėsniams.”

  Janas Grahamas šiuo metu gyvena šiaurinėje Prancūzijoje. Jis gimė 1954 metais Anglijoje, Devonšire. Škotai tėvai auklėjo jį pagal griežtas religines tradicijas. Baigęs mokyklą, jis išvyko į Indiją ir dirbo savo senelio dar 1900 metais įsteigtoje Škotijos Bažnyčios misionieriškoje mokykloje. Iš ten dažnai važinėjo į Nepalą, Butaną ir Sikimą. Būtent Himalajų prieškalnėse stojo į dvasinio tobulėjimo kelią ir susipažino su daugeliu gydovų.
  Grįžęs į Londoną, aštuntojo dešimtmečio gale pats pradėjo užsiiminėti gydymu. 1983 metais pirmąkart sutiko Baltąjį Bulių ir susipažino su jo mokymu. Nuo to laiko Baltojo Buliaus populiarumas pasaulyje vis auga, jis gerai žinomas Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, paskutiniu metu ? ir JAV bei Pietų Afrikoje.
  Janas Grahamas taip pat yra parašęs knygą „Dievas niekada nevėluoja… Bet ir nepasirodo per anksti!”

  Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras

  Leave a Reply