Nėštumas ir naujagimio priežiūra pdf, epub, mobi

Nėštumas ir naujagimio priežiūra |

Atsisiųsti knygą Nėštumas ir naujagimio priežiūra pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aktėja

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 22×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 279
 • ISBN ar kodas: 9789955213949 • Nėštumas ir naujagimio priežiūra.pdf
  Nėštumas ir naujagimio priežiūra.epub
  Nėštumas ir naujagimio priežiūra.mobi


  Nėštumas ir naujagimio priežiūra pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nėštumas ir naujagimio priežiūra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nėštumas ir naujagimio priežiūra knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nėštumas ir naujagimio priežiūra pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nėštumas ir naujagimio priežiūra aprašymas

  Aprašymas

  Šioje lengvai skaitomoje praktiškoje ir naujus duomenis pateikiančioje knygoje “Nėštumas ir naujagimio priežiūra” rasite viską, ko reikia sveikam gyvenimui, nėštumui ir vaiko priežiūrai. Knyga sustiprins jūsų instinktus daugelio geriausių akušerijos ir pediatrijos specialistų žiniomis. Savo kūnui ir savo kūdikiui galėsite skirti tik tai, kas geriausia.

  Knyga “Nėštumas ir naujagimio priežiūra” yra interaktyvi: joje sudaromi apsipirkimo sąrašai, apsilankymų pas gydytoją dienoraštis, nėštumo kalendorius, vaiko raidos ir saugumo įvertinimo kontroliniai sąrašai. Jie padės jums pasirengti svarbiausiomis užduotims, stebėti vaiko raidą ir gerbūvį.

  Knyga “Nėštumas ir naujagimio priežiūra” parengta taip, kad visa ši esminė informacija būtų lengvai pasiekiama; joje yra išsamių instrukcijų, fotografijų ir naudingų iliustracijų. Tai patikimas ir nepakeičiamas jūsų nėštumo ir kūdikio priežiūros vadovas.

  Iš anglų kalbos vertė Linas Balčiauskas

  ** Informuojame jog ši knyga turi du skirtingus viršelius. Knygos yra visiškai identiškos,bet knygos viršelis gali skirtis nuo nurodyto. Atsiprašome už nepatogumus.

  Leave a Reply