Nešvaistyk savo gyvenimo pdf, epub, mobi

Nešvaistyk savo gyvenimo | John Piper

Atsisiųsti knygą Nešvaistyk savo gyvenimo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gerosios naujienos centras

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 188
 • ISBN ar kodas: 9786099529271 • Nešvaistyk savo gyvenimo.pdf
  Nešvaistyk savo gyvenimo.epub
  Nešvaistyk savo gyvenimo.mobi


  Nešvaistyk savo gyvenimo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nešvaistyk savo gyvenimo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nešvaistyk savo gyvenimo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nešvaistyk savo gyvenimo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nešvaistyk savo gyvenimo aprašymas

  Aprašymas

  „Aš jums pasakysiu, kas yra tragedija. Aš jums parodysiu, kaip iššvaistyti savo gyvenimą. Panagrinėkime 1998 metų vasario numerio „Reader’s Digest“ aprašytą istoriją apie porą, kuri „prieš penkerius metus, kai jam buvo penkiasdešimt devyneri, o jai penkiasdešimt vieneri, išėjo į ankstyvą pensiją. Dabar jie gyvena Punta Gordoje, Floridoje, kur plaukioja savo trisdešimties pėdų jachta, žaidžia mažąjį beisbolą ir renka kriaukles.
  Įsivaizduokite, kaip tas kriaukles parodysite Kristui Paskutinio teismo dieną: „Žiūrėk, Viešpatie. Pažiūūūrėk į mano kriaukles!“ Va čia tai tragedija! Dievas sukūrė mus, kad gyventume vienintele aistra – visose gyvenimo srityse su džiaugsmu rodyti Jo nepranokstamą tobulumą.
  Iššvaistyti gyvenimą, vadinasi, nugyventi jį be tokios aistros. Dievas ragina mus melstis, mąstyti, svajoti, planuoti, dirbti ne tam, kad mus išaukštintų, o kad mes Jį išaukštintume kiekvienoje savo gyvenimo srityje.“

  John Piper

  Vertė Daiva Bičev

  Leave a Reply