Neužrakintos durys pdf, epub, mobi

Neužrakintos durys | Aleksandra Marinina

Atsisiųsti knygą Neužrakintos durys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×22, kietas viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955132936 • Neužrakintos durys.pdf
  Neužrakintos durys.epub
  Neužrakintos durys.mobi


  Neužrakintos durys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Neužrakintos durys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Neužrakintos durys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Neužrakintos durys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Neužrakintos durys aprašymas

  Aprašymas

  Kino filmo kūrėjų grupę kaip perkūnas iš giedro dangaus sukrečia kriminalinis nutikimas: nužudytas jų vairuotojas ir be žinios pradingsta statomo filmo scenaristo žmona. Pastaroji, tiesa, po kelių paieškos dienų sveika ir gyva parsiranda namo, bet detektyvei Kamenskajai nuo to ne lengviau – galimų nusikaltimo versijų tiktai daugėja. Kuri iš jų tikroji? Kaip ir bet kurioje gerai suręstoje detektyvinėje istorijoje, tikroji – labiausiai netikėta.
  Ir dar vienas siurprizas: Kamenskajos narpliojamoje byloje šįsyk dalyvauja režisierė Voronova, jos vyras Ganelinas, aktorė Irina Savenič, scenaristas Ruslanas Nilskis – herojai, su kurių ankstesnėmis biografijomis skaitytojas yra susipažinęs iš epinio užmojo A. Marininos dvitomio “Tas, kuris žino”.

  Leave a Reply