Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams pdf, epub, mobi

Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams | Ezio Aceti

Atsisiųsti knygą Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aštuntoji diena

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9786099567891


 • Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams.pdf
  Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams.epub
  Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams.mobi


  Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams aprašymas

  Aprašymas

  Ši psichologo, psichoterapeuto, šeimos ir ugdymo temų eksperto Ezio Aceti knyga “Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams” – praktiškas ir susistemintas gidas visiems, kurie prisideda prie vaikų ugdymo: tėvams, mokytojams, auklėtojams, socialiniams pedagogams, psichologams… Šešios paskaitos – tai suaugusiųjių ugdymo mokykla, padedanti geriau pažinti vaikų ir jaunimo raidą, kad galėtume juos dar labiau ir geriau mylėti.

  Knygoje “Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams” aptariamos temos:
  Šiuolaikinės visuomenės apžvalga;
  Vaiko raida pirmaisiais gyvenimo metais;
  vaikas darželyje;
  Vaikas pradinėje mokykloje;
  Ankstyvoji paauglystė;
  Penki savivertės ugdymo principai.

  Tai vadovas visiems, kurie rūpinasi ugdymu: tėvams, ugdytojams, mokytojams, socialiniams darbuotojams, vienuoliams… Šiandien niekas nelanko mokyklos tam, kad taptų tėvais. Tad šiuo sudėtingu ugdymo ir beraštės tėvystės periodu ši knyga gali tapti puikiu pagalbininku.

  Šešios Ezio Aceti paskaitos – tai suaugusiųjių ugdymo mokykla, padedanti geriau pažinti vaikų ir jaunimo raidą, kad galėtume juos dar labiau ir geriau mylėti.
  Tai ne sudėtingas kūrinys, bet praktiškas ir visiems prieinamas gidas, kuriuo galima naudotis šeimoje ar grupėje.

  Ezio Aceti (gim. 1956) – psichologas, psichoterapeutas, lektorius, visuomeninių ir privačių institucijų konsultantas, Lombardijos regiono psichologų ordino patarėjas, šeimos ir ugdymo temų ekspertas, turintis daugiau nei trijų dešimčių metų psichologinę-pedagoginę praktiką, nuolat veda seminarus ir mokymus tiek gimtojoje Italijoje, bet ir užsienyje. Yra daugybės knygų, kuriose stengiasi ne ką nors paneigti ar patvirtinti, bet susisteminti žinias ir patirtis, autorius.

  Iš italų kalbos vertė Vilma Banytė

  Leave a Reply