Niekada nesuklupk pdf, epub, mobi

Niekada nesuklupk | Patricia McCormick

Atsisiųsti knygą Niekada nesuklupk pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786090114025 • Niekada nesuklupk.pdf
  Niekada nesuklupk.epub
  Niekada nesuklupk.mobi


  Niekada nesuklupk pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Niekada nesuklupk pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Niekada nesuklupk knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Niekada nesuklupk pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Niekada nesuklupk aprašymas

  Aprašymas

  “Niekada nesuklupk” – skausmingai atviras ir sukrečiantis Nacionalinės knygų premijos laureatės Patricios McCormick romanas apie karo vaiką, tapusį taikos skleidėju, paremtas tikra Arno Chorno Pondo istorija.

  Kai į Arno gimtąjį miestą Kambodžoj atvyksta raudonieji khmerai, jis dar tik vaikas, su broliuku šokantis pagal rokenrolo muziką ir pardavinėjantis ledus, kad šiek tiek užsidirbtų. Bet kai kareiviai visus gyventojus priverčia iškeliauti į kaimą, jo gyvenimas pasikeičia. Atskirtas nuo šeimos Arnas gyvena darbo stovykloje. Plušdamas ryžių laukuose jis mato, kaip miršta bado, maliarijos ar tiesiog nuovargio nukamuoti vaikai. Jis mato į mangų giraitę vedamus kalinius, šie iš jos negrįžta.
  Vieną dieną Arnas pasisiūlo kareiviams paskambinti, nors niekad gyvenime nėra grojęs jokiu instrumentu. Greitai išmokęs naujų revoliucinių dainų, kurių reikalauja valdžia, dabar jis gali pavogti maisto, kad išsaugotų draugams gyvybę.
  Nors tas sprendimas ir jam pačiam išgelbėja gyvybę, kartu priverčia jį įžengti į žiaurius Mirties laukus. Arnas gyvena vadovaudamasis paprastu kredo, vis kartoja sau: „Tik nepargriūk.“

  „Norėdama daugiau sužinoti apie Arno poelgius – ir didvyriškus, ir šiurpius, uždaviau jam begalę keblių klausimų. Kruopščiai tikrinau, ar jo pasakojimas patikimas. Kaip ir visi stiprų sukrėtimą patyrę žmonės, kai kuriuos įvykius Arnas prisimena iki kraupių smulkmenų, o kiti jam išdilo iš atminties <...> Jo prisiminimų spragas užpildžiau tuo, ką sužinojau iš kitų ar įsivaizdavau jam nutikus pati. Tikiu, kad kaip tik čia, tarp šių eilučių, slypi tikroji tiesa.
  Patricia McCormick

  Šią knygą 14-18 metų amžiaus jaunimui rekomenduoja dr. Austėja Landsbergienė – žinoma edukologė, vaikų darželių tinklo „Vaikystės sodas“ įkūrėja, keturių vaikų mama.

  „Tai viena įsimintiniausių ir labiausiai sukrečiančių knygų, kokias esu skaitęs.“
  Arkivyskupas Desmondas Tutu

  Iš anglų k. vertė Aušra Lapinskienė

  Leave a Reply