Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma pdf, epub, mobi

Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma | Peter Pomerantsev

Atsisiųsti knygą Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094441615


 • Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.pdf
  Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.epub
  Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.mobi


  Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma aprašymas

  Aprašymas

  Peterio Pomerantsevo knyga “Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma” apie šiandieninę Rusiją, kurioje viskas keičiasi taip greitai, kad nutraukiami bet kokie saitai su realybe ir net diktatūra tampa realybės šou.

  Šiandieninėje Rusijoje viskas yra įmanoma. Profesionalūs žudikai jaučiasi kaip tikri menininkai, režisieriai virsta Kremliaus propagandos įrankiais, smogikų grupuotės – šventaisiais kariais. Tokia yra švytinti siurrealistinė XXI a. Rusija. Tai pulsuojantis naujų pinigų ir naujos galios pasaulis, vienvaldystė ir iššūkis Vakarams. Čia viskas keičiasi taip greitai, kad nutraukiami bet kokie saitai su realybe ir net diktatūra tampa realybės šou.

  Peteris Pomerantsevas – Londone gyvenantis prodiuseris ir žurnalistas, jo straipsnius spausdino New Yorker, Newsweek, Le Monde Diplomatique ir daugelis kitų įtakingų leidinių. 2006-aisiais nuvykęs į Rusiją autorius pateko į sensacingą televizijos virtuvę, jam buvo prieinamos paslaptingiausios istorijos, P. Pomerantsevas tapo netikėčiausių pasakojimų liudytoju, jo pašnekovai – nuo propagandos lyderių iki Sibiro banditų, nuo skurdžių prostitučių ir perkarusių manekenių iki į Londoną persikrausčiusių turtuolių. Autorius atskleidžia politinį bei moralinį naujosios Rusijos paradoksą: toje šalyje niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.

  “Nuo pirmų šios knygos puslapių manęs nepaliko įspūdis, kad, praėjus penkiolikai metų, vėl skaitau Viktoro Pelevino „Generation “П”. Tas pats vartotojų nuomonės formuotojų virtuvės slapčiausių užkaborių išmanymas, toks pats tikrovės ir siurrealizmo susipynimas. Tik jei Pelevino reklamos kūrėjų pasaulis kažkurioje vietoje peržengia į fantastinę aplinką, Pomerantsevo TV realybės šou išlieka visiškai realus. Tikri Rusijos likimą lemiantys veikėjai, originalios pavardės, kurių šių dienų Putino Rusijoje prisibijoma, iki siurrealizmo reali tikrovė. Vieną dieną oro uosto laukiamojoje salėje filmuojamas realybės šou, o kitą dieną teroro išpuolis paverčia tą pačią salę žinių realybės šou dalimi. Kaukazo karas, Kremlius, jo ideologų poveikis tikriems TV prodiuseriams, propagandos kūrimo būdai, tikra ir tariama opozicija režimui – viskas atidengta, dekonstruota. Todėl rekomenduoju šią knygą visiems, norintiems perprasti šių dienų Rusiją, ypač tiems, kas neturi jėgų ilgai ir sistemingai naršyti rusišką interneto terpę, o juo labiau – žiūrėti Putino realybės šou TV kanaluose.”

  Aleksandras Matonis

  Iš anglų kalbos vertė Gražina Nemunienė

  Leave a Reply