Niujorko respublika pdf, epub, mobi

Niujorko respublika | Akvilina Cicėnaitė

Atsisiųsti knygą Niujorko respublika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9786090118979


 • Niujorko respublika.pdf
  Niujorko respublika.epub
  Niujorko respublika.mobi


  Niujorko respublika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Niujorko respublika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Niujorko respublika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Niujorko respublika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Niujorko respublika aprašymas

  Aprašymas

  Leidyklos „Alma littera“ 2014 m. skelbto pirmojo Lietuvoje paauglių ir jaunimo literatūros konkurso laimėtoja.

  Tais metais visi tik ir kalba apie permainas. Net geriausia Beatričės draugė Margarita grįžta iš Amerikos neįtikėtinai pasikeitusi. Tik Beatričės gyvenime nenusimato nieko įdomaus.
  Tėvai be perstojo riejasi, močiutė su kaimyne ginčijasi, kuri mirs pirma, o mažesnioji sesutė nė per žingsnį neatstodama sekioja iš paskos. Bet juk kas nors vis tiek turi įvykti! Ir vieną dieną klasėje pasirodo naujokas Oskaras…

  Tai pasakojimas apie dvi seseris, du brolius, jų draugus ir skirtingus jų likimus. Apie Vilnių, paukščius, pirmąją meilę ir pirmuosius nepriklausomybės metus. Apie dideles permainas. Ir Niujorko respubliką, apie kurią žino tik Beatričė su Oskaru.

  Leave a Reply