Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) | Jonathan Meres

Atsisiųsti knygą Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 301
 • ISBN ar kodas: 9786094661525


 • Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga).pdf
  Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga).epub
  Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga).mobi


  Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai! (1-oji knyga) aprašymas

  Aprašymas

  “Normo pasaulis: atsargiai, dūžta! Kiaušiniai!” – labai juokingas Normo pasakojimas apie gyvenimą, kai tau trylika metų. Antroji knyga – “Normo pasaulis: atsargiai! Gali suerzinti!”.

  Knygos autorius Jonathan Meres – buvęs jūreivis, roko žvaigždė ir ledų pardavėjas, ėmęs vaidinti komedijose. Galiausiai jis tapo rašytoju ir sukūrė daugelį knygų vaikams bei paaugliams. Garsiausios ir juokingiausios iš jų – apie Normą.

  Normui trylika metų. Jo pasaulis susideda iš pomėgio važinėti dviračiu, geriausio draugo Mikio, dviejų jaunesnių brolių, kurie amžinai gadina Normui gyvenimą… ir daugybės problemų.

  Kam, po galais, tėvams reikėjo persikraustyti? Naujojo namo sienos tokios plonos, kad galima girdėti, kaip už sienos knarkia tėtis – lyg raganosis užkietėjusiais viduriais! Tame name Normas nesugeba rasti nieko – net tualeto! Dar gerai, kad nereikėjo keisti mokyklos. Tačiau visa kita – tikra nelaimė.

  Normas kovoja su visais: broliais, kurie nervina, tėvais, kurie nervina, netgi geriausiu draugu, kuriam viskas sekasi geriau. Normui mirtinai reikia naujo dviračio – bet iš kur gauti pinigų? Sunkus gyvenimas, kaip ir daugelio. Tačiau baisiai juokingas!

  “Normo pasaulis” – knyga tiems, kas dievina “Nevykėlio dienoraštį” ir “Močiutę plėšikę”.

  Iš anglų kalbos verė Kazimiera Kazijevaitė

  Leave a Reply