Nors kelio nėra pdf, epub, mobi

Nors kelio nėra | Tomas Arūnas Rudokas

Atsisiųsti knygą Nors kelio nėra pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094272011


 • Nors kelio nėra.pdf
  Nors kelio nėra.epub
  Nors kelio nėra.mobi


  Nors kelio nėra pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nors kelio nėra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nors kelio nėra knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nors kelio nėra pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nors kelio nėra aprašymas

  Aprašymas

  Tos mergaitės nebėra, Dinai.
  Ir nors šiąnakt žvaigždžių nebus, ir nors kelio nėra, aš vis dėlto einu.
  O kai man norisi verkti, žmogau, aš įsikandu leteną ir urzgiu.

  Taip baigiasi 1999-aisiais Tomo Arūno Rudoko (1966–2012) parašytas apsakymas „Kelyje“, simboliškai užbaigiantis ir ankstyvąjį jo kūrybos laikotarpį.

  Į šią rinktinę “Nors kelio nėra” įtraukti geriausi rašytojo ankstyvosios prozos kūriniai. Tarp jų – ir debiutinė apysaka „Autodafė“, 1988-aisiais išleista šiais laikais nebeįsivaizduojamu 45000 egz. tiražu, ir dar niekur nepublikuoti tekstai, po autoriaus mirties rasti tarp jo rankraščių.

  Rinktinės tekstus, parašytus gatvės kalba, bet išlaikančius aukštosios prozos stilių, sieja skausmingos savojo kelio – gyvenimo prasmės – paieškos, pažįstamos iš J. Kerouaco romano „Kelyje“. Šią knygą autorius vadino savo kartos naujuoju testamentu.

  Šiandien geriausiai žinomas vėlyvasis T. A. Rudokas, neradęs kelio ir tapęs persona non grata ne tik Vilniaus kavinėse, bet ir literatūriniame pasaulyje. Ši rinktinė primena ankstesnį, kelio vis dar ieškantį autorių. Ateityje jis gali tapti dar vienos prarastosios kartos veidu.

  Leave a Reply