Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių pdf, epub, mobi

Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių | Sud. Glynn MacNiven-Johnston ir Raymond Edwards

Atsisiųsti knygą Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 11×18
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9789955291695


 • Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių.pdf
  Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių.epub
  Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių.mobi


  Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Novenos šventiesiems. Prašant užtarimo ir malonių aprašymas

  Aprašymas

  Novena yra ypatingas maldos būdas, meldžiant užtarimo ir malonių. Jos turinys labai paprastas, susidedantis iš kelių ar vienos maldos, paprastai kartojamos devynias dienas iš eilės. Knygelėje pateikiamos novenos, skirtos kreiptis į įvairius šventuosius. Jos surašytos taip, kad atitiktų šventųjų minėjimo dienas pagal kalendorių. Kiekviena novena pradedama trumpu šventojo gyvenimo aprašymu, kuris leidžia geriau suprasti šventojo asmenį ir atskleidžia, kokiose srityse jo užtarimas veiksmingiausias.
  Iš Jėzaus raginimo ir vieningos apaštalų maldos kilo krikščionių tradicija – novena – devynias dienas paeiliui melsti ypatingos malonės. Novenos itin pamėgtos XVII amžiuje, o 1897 m. popiežius Leonas XIII net išreiškė norą, kad tokį maldos būdą praktikuotų visi pasaulio katalikai.
  Knygoje užrašytos novenos maldos, skirtos asmenine intencija prašyti konkrečių šventųjų užtarimo. Bažnyčios Tradicija ir patirtis rodo, kad užtariamoji šventojo malda yra labai veiksminga pagalba, kai meldžiama konkretaus dalyko, juk ištikus bėdai (ir ne tik tada) malda visur ir visada yra prieinama.

  Glin Makniven Džonston (Glynn MacNiven-Johnston) yra ilgametė leidyklos “Catholic Truth Society” darbuotoja ir autorė, rašanti šventųjų biografijas.
  Reimondas Edvardsas (Raymond Edwards) – nepriklausomas rašytojas. Jis itin domisi liturgija ir Bažnyčios istorija.
  Iš anglų kalbos vertė Vytautas Langas

  Leave a Reply