Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas pdf, epub, mobi

Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas |

Atsisiųsti knygą Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789955920304


 • Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas.pdf
  Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas.epub
  Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas.mobi


  Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas” skiriama reabilitacijos darbuotojams, kitiems sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems su asmenimis, patyrusiais nugaros smegenų pažeidimus, taip pat jų šeimų nariams ar kitiems juos slaugantiems asmenims.

  Šioje mokomojoje priemonėje pateikiama informacija apie fizinius ir emocinius nugaros smegenų pažeidimo padarinius. Aiškinama, kaip skatinti asmenų, patyrusių nugaros smegenų pažeidimus, savarankiškumą tam tikromis kasdienio gyvenimo aplinkybėmis.

  Knygoje “Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas” rašoma, kaip išvengti pragulų, apie tuštinimąsi ir šlapinimąsi, mankštinimąsi, naudojimąsi vežimėliu, persikėlimą, prausimąsi, apsirengimą, atsistojimą ir vaikščiojimą. Galiausiai – ne mažiau svarbus aspektas – kaip šie žmonės gali leisti laisvalaikį ir dalyvauti bendruomeninėje veikloje.

  Leave a Reply