Numirti dar kartą (2-oji laida) pdf, epub, mobi

Numirti dar kartą (2-oji laida) | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Numirti dar kartą (2-oji laida) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955137030


 • Numirti dar kartą (2-oji laida).pdf
  Numirti dar kartą (2-oji laida).epub
  Numirti dar kartą (2-oji laida).mobi


  Numirti dar kartą (2-oji laida) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Numirti dar kartą (2-oji laida) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Numirti dar kartą (2-oji laida) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Numirti dar kartą (2-oji laida) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Numirti dar kartą (2-oji laida) aprašymas

  Aprašymas

  Detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medikė Mora Ailz vėl leidžiasi į žudiko paieškas. „Numirti dar kartą“ — smarkiau širdį verčiantis plakti trileris iš Tess Gerritsen New York Times bestselerių serijos, kuri įkvėpė sukurti populiarų TNT serialą „Ricoli ir Ailz“.

  Bostono policijos Žmogžudysčių skyriaus detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz, iškviestos į nusikaltimo vietą, randa nužudymo sceną, vertą paties žiauriausio žvėries — netgi su nagų žymėmis ant aukos lavono…

  Prieš šešerius metus safaryje buvo sunaikinta grupė turistų. Giliai įstrigę Botsvanos savanose, praradę bet kokį ryšį su pasauliu, saugomi vieninteliu šautuvu ginkluoto vedlio, jie pasibaisėję desperatiškai vylėsi pagalbos, kol jų dar nesudraskė aplinkui šešėliuose šmižinėjantys žvėrys. Bet pavojingiausias plėšrūnas buvo tarp jų…

  Dabar šis žudikas pasirinko naują medžioklės plotą — Bostoną, o Ricoli ir Ailz turi rasti būdą, kaip jį išvilioti iš šešėlių ir uždaryti už grotų. Net jeigu jam prieš nosį tenka mosikuoti masalu, kuriam nepajėgia atsispirti joks medžiotojas: tąja auka, kuriai kitados pavyko pasprukti.

  Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

  Leave a Reply