Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo pdf, epub, mobi

Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo | Alvydas Nikžentaitis

Atsisiųsti knygą Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos istorijos institutas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14.5×22.5, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 492
 • ISBN ar kodas: 9789955847373


 • Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo.pdf
  Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo.epub
  Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo.mobi


  Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje aptariamos atminties kultūros Lietuvoje transformacijos XX amžiuje – XXI a. pradžioje, jos raiška urbanistėse erdvėse, pateikiama kaimyninių šalių atminties kultūros apžvalga ir pristatomos praeities naudojimo užsienio politikoje ypatybės.
  Ką reiškia Lietuvos gyventojams Vytautas, Basanavičius, kodėl ir šiandien Lietuvos politiniam elitui yra taip svarbu neužmiršti slaptųjų Molotovo – Ribbentropo pakto protokolų? Į šiuos klausimus ir bandoma atsakyti šioje knygoje.
  Straipsnių rinkinyje pristatoma Lietuvos atminties kultūrų kaita, o kartu ir lietuviškosios tapatybės kaita per visą XX amžių iki šių dienų. Perskaitęs knygą skaitytojas susipažins ir su kaimyninių šalių atminties kultūros problematikos kontekstu, praeities naudojimo užsienio politikoje ypatybėmis.

  Leave a Reply