Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 pdf, epub, mobi

Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 | Vytautas Žalys

Atsisiųsti knygą Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 75
 • ISBN ar kodas: 9955-564-45-8


 • Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5.pdf
  Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5.epub
  Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5.mobi


  Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuo garso iki kompiuterinės natografijos: Encore 4.5 aprašymas

  Aprašymas

  Knyga skiriama bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų muzikos mokytojams, studentams, moksleiviams ir visiems, kurie nori būti ne tik vartotojai, bet ir kūrėjai. Joje stengiamasi pažiūrėti į kompiuterį kaip į vieningą sistemą, kai tikslui pasiekti naudojama daugybė kompiuterinių programų. Leidinyje bendrais bruožais apibūdinama programinė įranga, skirta muzikiniam garsui apdoroti, aiškinami dažniausiai vartojami terminai, apžvelgiamas kelias, nueitas nuo muzikos atkūrimo ir įrašymo aparatūros sukūrimo iki kompiuterio.
  Pagrindinis dėmesys leidinyje skiriamas natografijos klausimams kompiuterine programa Encore 4.5. spręsti. Buvo stengiamasi, kad knyga netaptų sausa instrukcija. Tai, kas joje išdėstyta, – asmeninės patirties, ieškojimų ir klydimų rezultatas, todėl natūralu, kad kai kurios aprašytos operacijos gali būti atliekamos ir kitaip. Knyga, autoriaus įsitikinimu, praturtins dirbančių su šia programa patirtį, o pradedantiesiems bus geras vadovas sprendžiant natografijos paslaptis.

  Leave a Reply