Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis pdf, epub, mobi

Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis | Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti)

Atsisiųsti knygą Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Martynas Driukas

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 343
 • ISBN ar kodas: 9786094088438


 • Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis.pdf
  Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis.epub
  Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis.mobi


  Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Nuo gaujų iki šventųjų” – tai tikrais įvykiais paremta istorija. Knygos veikėjas Marsus, praeitoje inkarnacijoje buvęs dvasiniu mokytoju indijoje, neprarasdamas sąmoningumo reinkarnuojasi posovietinėje rytų Europos šalyje – Lietuvoje, kur klesti nusikalstamumas ir korupcija. Sulaukęs trejų metų pamiršo, kas esąs ir galiausiai tapo kriminaliniu nusikaltėliu.

  I-ojoje knygos dalyje pasakojama apie atliktą psichosavianalizę po Pabudimo – aš nesu kas buvau.

  Ši II-oji knyga smulkiai pasakoja mistišką Kelią, kai grįžus iš izoliacijos Vokietijoje prasideda vadavimasis iš buvusio nesąmoningai susikurto gyvenimo ir naujojo kūrimas.

  Knyga “Nuo gaujų iki šventųjų” – apie tai, kaip sukurti savo gyvenimo Idėją, kaip išdrįsti gyventi Širdimi – savimi, kaip pradėti gyvenimą nuo nulio, kaip siekti ir pasiekti svajones, kurios nesuvokiamos eiliniams ir miegantiems sociumo intelektams.

  Ši knyga ypač nepatogi visiems, kurie siekia Tave valdyti. Tarp siekiančiųjų, kad liktum vergas, gali būti religija, politikai, gydytojai, farmacijos bendrovės, tėvai, sutuoktinis, draugai, darbdavys…

  Leave a Reply