Nuodėmių žiema pdf, epub, mobi

Nuodėmių žiema | Lisa Kleypas

Atsisiųsti knygą Nuodėmių žiema pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786094068683


 • Nuodėmių žiema.pdf
  Nuodėmių žiema.epub
  Nuodėmių žiema.mobi


  Nuodėmių žiema pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuodėmių žiema pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuodėmių žiema knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuodėmių žiema pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuodėmių žiema aprašymas

  Aprašymas

  “Nuodėmių žiema” – trečioji keturlogijos „Nenuoramos aristokratės“ knyga.

  Londono aukštuomenėje pasirodo keturios jaunos merginos. Jų vienintelis tikslas – ištekėti. Gimsta drąsus vyro medžioklės planas. Dabar tereikia pasitelkti klastą ir moteriškus kerus.
  Drovioji Evangelina Džener netrukus paveldės didžiulį palikimą ir taps turtinga. Bet pirmiausia privalo ištrūkti iš nedorų giminaičių nagų, todėl kreipiasi į palaidūną vikontą Sent Vincentą su daugiau nei keistu pasiūlymu – susituokti!
  Sebastiano reputacija tokia prasta, kad pasilikusi su juo vienu pusę minutės mergina gali visiems laikams prarasti gerą vardą. Bet ši žavi mergiūkštė niekieno nelydima išdygsta ant vikonto namų slenksčio ir pasiūlo jam savo ranką. Žinoma, kiekvienas apie grožį nutuokiantis aristokratas tokiu atveju pamestų galvą.
  Tačiau Evė iškelia sąlygą: po pirmosios nakties daugiau nesiguls su juo į lovą. Ji jokiu būdu netaps šio ištvirkėlio auka, kaip daugybė jo suvedžiotų ir atstumtų moterų. Vadinasi, Sebastianui tiesiog reikės labiau pasistengti… arba pirmą kartą gyvenime dėl tikros meilės paklausyti širdies.

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.
  2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  Leave a Reply