Nuostabusis Ozo šalies burtininkas pdf, epub, mobi

Nuostabusis Ozo šalies burtininkas | Frank Limen Baum

Atsisiųsti knygą Nuostabusis Ozo šalies burtininkas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 148
 • ISBN ar kodas: 9786090110720 • Nuostabusis Ozo šalies burtininkas.pdf
  Nuostabusis Ozo šalies burtininkas.epub
  Nuostabusis Ozo šalies burtininkas.mobi


  Nuostabusis Ozo šalies burtininkas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuostabusis Ozo šalies burtininkas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuostabusis Ozo šalies burtininkas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuostabusis Ozo šalies burtininkas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuostabusis Ozo šalies burtininkas aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Nuostabusis Ozo šalies burtininkas” – tai nuostabi klasikinė istorija apie mergaitę Dorotę, gyvenusią Kanzaso prerijose – pilkut plikutėlėse, lygut lygutėlėse, be jokio medelio, be žolės žalumo. Ir štai vieną dieną nutiko nuostabus dalykas: atslinkęs viesulas pakėlė mažą namelį kartu su jame esančia mergaite ir nuskraidino į nuostabią, dar neregėtą, net sapnuose nesapnuotą kramtukų šalį. Čia prasideda didieji Dorotės nuotykiai…

  „Namelio tarpdury pamatę Dorotę, tie žmonės stabtelėjo ir ėmė patyliukais kuždėtis tarpusavy, tarytum nedrįsdami prieiti arčiau. Pagaliau mažoji moteris žengė prie Dorotės, žemai nusilenkė ir labai maloniai prašneko:
  – Sveika atvykusi į kramtukų šalį, o didžioji Burtininke! Mes be galo dėkingi tau už tai, kad nugalabijai Piktąją Rytų Šalies Žiežmarą ir išvadavai mūsų žmones iš sunkios vergijos!
  Dorotė apstulbusi klausėsi tų žodžių. Kodėl mažoji moteris vadina ją burtininke ir tvirtina nudobus kažkokią Piktąją Šalies Raganą Žiežmarą? Juk ji maža, niekuo dėta mergaitė, viesulo nublokšta už daugelio mylių nuo namų ir anei musės nenuskriaudusi per visą savo gyvenimą…“

  „Ozo šalies burtininką“ parašiau kaip tik tokį, kad jis suteiktų vaikui kuo daugiau smagumo. Žodžiu, norėjau, kad ši pasaka būtų kupina šviesaus džiugesio ir stebuklų, be šešėlio širdgėlos ar klaikių slogučių.”
  Frank Limen Baum

  Iš anglų k. vertė Liuda Petkevičiūtė

  Leave a Reply