Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai pdf, epub, mobi

Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai | Raul Hilberg

Atsisiųsti knygą Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 1999
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 362
 • ISBN ar kodas: 5-420-01451-3


 • Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai.pdf
  Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai.epub
  Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai.mobi


  Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai aprašymas

  Aprašymas

  Mūsų pristatomoje naujoje knygoje, kuri yra viso gyvenimo tyrinėjimų ir apmąstymų vaisius, autorius įtraukia skaitytoją į dokumentinį pasakojimą, siužetu prilygstantį geriausiai grožinei literatūrai. “Nusikaltėliai. Aukos. Stebėtojai” kalba apie faktus, bet, kaip ir romanuose, pagrindiniai knygos veikėjai yra žmonės, ir visi jie priklauso kuriai nors iš trijų išvardytu kategorijų. Mes sužinome, kas jie buvo. Ką padarė arba ko nepadarė. Ir ką padarė jiems. Ramus autoriaus tonas, kai rašoma apie šiurpiausius įvykius ir kraupiausios ironijos kupinas detales, priverčia nejaukiai susigūžti. Jis nekelia balso, neieško gražių žodžių, nesiekia efekto. Tik tvirtais, aiškiais sakiniais pasakoja tai, ką reikia papasakoti. Be abejo, Hilbergas negali aptarti visų žmonių ir Įvykių, tačiau kiekvienas skaitytojas, nepriklausomai nuo to, kas jam buvo žinoma prieš atsiverčiant šią knygą, užvers ją geriau suvokęs, kaip žmoniją ištiko didžiausia jos katastrofa. Ir niekada nepamirš patirto įspūdžio.
  Iš anglų kalbos vertė Dalia Švambarytė

  Raul Hilberg – žinomas holokausto istorikas. Jo monumentalus tritomis veikalas The Destruction ofl the Eiuropean Jews (Europos žydų naikinimas) vertinamas kaip pamatinė šios temos studija. Raulis Hilbergas prieš kelerius metus pasitraukė iš profesoriaus pareigų Vermonto universitete Burlingtone, kur tebegyvena iki šiol.

  Leave a Reply