Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose pdf, epub, mobi

Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose | Giedrė Gorienė

Atsisiųsti knygą Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gairės

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9789955759843 • Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose.pdf
  Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose.epub
  Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose.mobi


  Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose aprašymas

  Aprašymas

  Iš pradžių juos tą naktį iš 1991-07-30 į 31 d. sušaudė, gyvi liko tik du – R. Rabavičius ir T. Šernas. Vėliau, gavus informacijos, kad Medininkų žudikai puls ir šv. Jokūbo ligoninę, kur buvo išvežti likę gyvi, jų apsaugai išskyrė ne vieną VRM kriminalistą su pistoletu.
  Po to vieną sužeistąjį nusprendė pervežti į Kauną.

  „Svarstėme, kurį, nes specialus automobilis buvo tik vienas. Ant vieno nutūpė musė. Ant ko tupia musės? Ant lavonų. Tai išvežėme antrąjį“, – apie „,musės burtus“ palatoje pasakojo tų įvykių liudininkas. Po kelių valandų sužinojo, kad pirmasis neaiškiomis aplinkybėmis mirė.

  Po to valdžia tiems, kurie žuvo, statė memorialus, kasmet vežė gėlių vainikus, kariavo informacinius karus, o Medininkų žudynių 20-mečio proga, užuot išaiškinę tikruosius žudikus, nusprendė uždaryti Medininkų temą visiems laikams: be jokių įrodymų pasiuntė į kalėjimą iki gyvos galvos vieną buvusį Rygos omonininką, ir džiaugiasi – taškas, nors ir dirbtinis, padėtas.

  Bet nuodėmės turi ilgus šešėlius. Ir ši knyga “Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose” – tai mūsų polit-teisėsaugos demaskavimas: kad per daugiau nei 20 metų rezonansinė Medininkų žudynių byla taip ir neištirta, o visuomenei įžūliai meluojama.

  Leave a Reply