Nuspalvink savo pasaulį! pdf, epub, mobi

Nuspalvink savo pasaulį! | Alė Čelkienė, Birutė Kuklierienė, Aistė Mazuronienė

Atsisiųsti knygą Nuspalvink savo pasaulį! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujasis lankas

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 16×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 35
 • ISBN ar kodas: 9789955038795


 • Nuspalvink savo pasaulį!.pdf
  Nuspalvink savo pasaulį!.epub
  Nuspalvink savo pasaulį!.mobi


  Nuspalvink savo pasaulį! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nuspalvink savo pasaulį! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nuspalvink savo pasaulį! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nuspalvink savo pasaulį! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nuspalvink savo pasaulį! aprašymas

  Aprašymas

  Mielieji tėveliai ir vaikai,
  pirmiausia norisi kreiptis į emigrantus, išsiskirsčiusius po pasaulį, nes piešinių ir eilėraščių knygelė lietuvių ir anglų kalbomis gimė iš ilgesio, laukimo ir minčių apie išvykusius,išvykstančius ir tuos, kurie dar išvyks. Tikimės, kad vaikai pamėgs piešinukus, lavinančius jų vaizdinį suvokimą, ugdančius fantaziją. Knygelę leidžiame gimtąja ir anglų kalbomis, nes viliamės, kad tėvai, besirūpinantys vaikų ugdymu, padės vaikams skaityti ar mokytis atmintinai abiem kalbomis. Galbūt jaukūs piešiniai ir artimi žodžiai primins Jums ir jūsų vaikams, kad Lietuvoje esat laukiami iki skausmo, kad esate savi ir brangūs…
  Autorės

  Dear parents and children,
  VVe would like to address all emigrants dispersed all over the world as this colouring book with poems in Lithuanian and English was born from longing, waiting, and pondering upon those who have left, are leaving and will leave Lithuania. VVe hope that kids will like the pictures that develop their visual perception and imagination. Also, we expect that parents yearning to teach their children the native language as well as English will read these poems to their children and help them learn. Maybe the cosy pictures and sincere words will remind you and your children how much you are loved and awaited in Lithuania.

  Leave a Reply