Nutylėtų tiesų sakymas pdf, epub, mobi

Nutylėtų tiesų sakymas | Romualdas Grigas

Atsisiųsti knygą Nutylėtų tiesų sakymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Diemedžio leidykla

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9789986232032 • Nutylėtų tiesų sakymas.pdf
  Nutylėtų tiesų sakymas.epub
  Nutylėtų tiesų sakymas.mobi


  Nutylėtų tiesų sakymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nutylėtų tiesų sakymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nutylėtų tiesų sakymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nutylėtų tiesų sakymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nutylėtų tiesų sakymas aprašymas

  Aprašymas

  Romualdas Grigas – profesorius, habilituotas daktaras, Lietuvos mokslų akademijos narys emeritas, šalyje gerai žinomas sociologas, vadybos žinovas, filosofas ir tautotyrininkas. Parašė apie tūkstantį mokslinių ir beveik tiek pat publicistikos straipsnių, taip pat keliolika monografijų bei esė knygų. Už keturių monografijų ciklą, skirtą lietuvių tautos socialinei organizacijai ir jos pokyčiams atskleisti, jam suteikta Lietuvos mokslo premija. Jis – daugelio kolektyvinių monografijų ir rinkinių sudarytojas bei redaktorius. Romualdas Grigas yra apdovanotas I laipsnio ordinu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai”.

  Šioje knygoje “Nutylėtų tiesų sakymas” remdamasis savo ilgamete sociologo, tautotyrininko ir istorijos filosofo patirtimi jis piešia ne visai tradicinį lietuvių tautos ir valstybės istorijos bei esaties vaizdą… Jo minties kelionė primena detektyvą…

  Profesoriaus netenkina nusistovėjusios, lyg ir visuotinai pripažintos nuostatos (tiesos). Jis ieško kaip ir „kitu kampu” pažvelgti ir atskleisti tas tiesas, kurios, jo nuomone, yra ypač jautrios ir skaudžios mūsų šalies istorijai, o taip pat ir dabarčiai. Į tas tiesas, kurios yra nutylėtos arba tepasakytos „puse lūpų”, o gal ir tendencingai interpretuotos.

  Jis originaliu braižu išskleidžia lietuvių tautos etnokultūrinę, etnopsichologinę prigimtį (tautos matricą), konstruoja ją atskirais vaizdžiai sudėliotais kontūrais ir pavyzdžiais.

  Knygos “Nutylėtų tiesų sakymas” tekstas pagyvinamas paties autoriaus pilietinės, emocinės minties proveržiais ir nutikimais. Jis įtikina skaitytoją, jog kasdien privalu mąstyti apie tautokūrą ir tautoardą, apie tautodarą ir tautoyrą, apie žmogaus ir tautos egzistencijos prasmę.
  Todėl ši knyga “Nutylėtų tiesų sakymas” skaitytojui gali priminti gaivaus šaltinio vandens gurkšnį…

  Leave a Reply