Nykštukas Nilsas Karlsonas pdf, epub, mobi

Nykštukas Nilsas Karlsonas | Astrid Lindgren

Atsisiųsti knygą Nykštukas Nilsas Karlsonas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 132
 • ISBN ar kodas: 9789955883241


 • Nykštukas Nilsas Karlsonas.pdf
  Nykštukas Nilsas Karlsonas.epub
  Nykštukas Nilsas Karlsonas.mobi


  Nykštukas Nilsas Karlsonas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Nykštukas Nilsas Karlsonas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Nykštukas Nilsas Karlsonas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Nykštukas Nilsas Karlsonas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Nykštukas Nilsas Karlsonas aprašymas

  Aprašymas

  Švedų rašytojos Astridos Lindgren herojai – patys keisčiausi: per atvirą langą į namus įlekiantis ir smaguriaujantis uogienę mažas žmogutis su propeleriu ant nugaros, tai išdaigas krečianti nenuorama Pepė Ilgakojinė, tai į ilgą kelionę susiruošęs Rasmusas klajūnas. Tačiau knygelėje „Nykštukas Nilsas Karlsonas“ nuotykių pasaulį rašytoja vaizduoja dar kitaip.

  Knygoje “Nykštukas Nilsas Karlsonas” rašytoja pasakoja apie vienišą berniuką Bertilį. Liūdna, kai tau šešeri, tėvai darbe, neturi nei mažosios sesutės, nei broliuko, visą dieną esi vienas namuose vienas ir neturi su kuo nei pasikalbėti, nei juo labiau pažaisti. Tačiau tuomet tavo gyvenime pasirodo neįprasti draugai… Pirmiausia berniuką aplanko nykštukas, kuris išmoko Bertilį palietus vinį ir ištarus „Čilevipen“ pasiversti mažu, o tą patį padarius dar kartą vėl tapti dideliu.

  Pasirodo, šalia gyvena daugiau nepaprastų drauigų – iš Sutemų šalies berniuką aplanko ponas Lelijinis, o dienų nuobodulį išsklaido Peteris ir Petra, du ne didesni už lėlę vaikiukai. Jie sako gyveną greta esančiame Vazos parke, urvelyje po egle – kai žmonės užgesina šviesas ir nueina miegoti, jie įsidrąsinę šoka parke ant tvenkinių ledo. O kur dar mokanti kalbėti Gegutė Linksmuolė ir žaisti nenorinti princesė. Visi jie, kaip ir kiekvienas iš mūsų, gali būti linksmi, juokingi, o kartais ir liūdni.

  Knyga „Nykštukas Nilsas Karlsonas“ – tai pasakojimas apie beribę vaiko vaizduotę ir paslapčių kupiną fantazijos pasaulį, kuris yra visai šalia.

  „Nykštukas Nilsas Karlsonas“ – šiek tiek kitokia Astridos Lindgren knyga. Čia mažiau nutrūktgalviškų nuotykių ir išdaigų, juo keičia pasakos motyvai ir vaizduotės sukurti stebuklingi personažai. Kūrinys pasirodė 1949 m., po metų už jį Astridai Lindgren įteiktas Nilso Holgerssono apdovanojimas. Dar kartą pas skaitytojus nykštukas Nilsas sugrįžo 1956 m., tačiau šįkart – spalvingoje paveikslėlių knygoje. Dar vėliau, 1990 m., pasakojimas buvo ekranizuotas.

  Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė

  Leave a Reply