Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ pdf, epub, mobi

Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ | Vacius Jusas, Romas Marcinkevičius, Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Darius Rubliauskas

Atsisiųsti knygą Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 456
 • ISBN ar kodas: 9789955259749


 • Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++.pdf
  Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++.epub
  Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++.mobi


  Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Objektinis programavimas ir dinaminiai sąrašai C++ aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis skirtas studentams, įgijusiems bazines programavimo įvado žinias (gebantiems rašyti funkcijas, išmanantiems darbo su masyvu algoritmus ir mokantiems juos taikyti) ir norintiems toliau gilintis į programavimo pasaulį. Vadovėliu gali sėkmingai naudotis visi, kurie yra išstudijavę programavimo įvadą, o dabar nori įvaldyti objektinio programavimo technologiją ir įgyti pirmąsias dinaminių duomenų struktūrų žinias.

  Leave a Reply