Oginskis pdf, epub, mobi

Oginskis | Iwo Zaluski

Atsisiųsti knygą Oginskis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 155
 • ISBN ar kodas: 9789955165606


 • Oginskis.pdf
  Oginskis.epub
  Oginskis.mobi


  Oginskis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Oginskis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Oginskis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Oginskis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Oginskis aprašymas

  Aprašymas

  Kunigaikštis Mykolas Kleopas Oginskis (1765-1833) šiandien visoje Europoje žinomas kaip išskirtinė talentinga asmenybė, kompozitorius, sukūręs daug melodingų polonezų, romansų, mazurkų ir maršų. Jo polonezas “Atsisveikinimas su Tėvyne” toks populiarus, kad Oginskis kartais vadinamas “vieno kūrinio fenomenu”.

  Knygoje “Oginskis” aprašomas ne tik muzikinis garsiosios giminės palikimas. Oginskiai bendravo su tokiomis asmenybėmis, kaip karalius Stanislovas Augustas, imperatorė Jekaterina, caras Aleksandras, Napoleonas Bonapartas. M. K. Oginskis visada didžiavosi tiek lenkiškomis, tiek lietuviškomis savo šaknimis, buvo garsus valstybės veikėjas, Abiejų Tautų Respublikos diplomatas, kariškis. Ši jo veikla atskleidžiama XVIII a. pab.-XIX a. pr. sudėtingų istorinių įvykių fone.

  Knygos autorius Iwo Zaluski (Ivas Zaluskis) – M. K. Oginskio dukters Amelijos provaikaitis. Jis gimė 1939 m. Krokuvoje, dabar gyvena Didžiojoje Britanijoje, yra rašytojas, kompozitorius, dėstytojas ir pianistas. Jis ne tik tęsia muzikines šeimos tradicijas, bet ir išsamiai tyrinėja garsiosios Oginskių dinastijos istoriją ir kūrybinį palikimą. Yra parašęs knygų apie muziką ir jos kūrėjus, viena jų (“Oginskių genas”) išversta ir į lietuvių kalbą. Iwo Zaluski ne kartą lankėsi ir koncertavo Lietuvoje.

  Iš anglų kalbos vertė Juga Brastavičiūtė

  Leave a Reply