Omerta pdf, epub, mobi

Omerta | Mario Puzo

Atsisiųsti knygą Omerta pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9955-08-209-7


 • Omerta.pdf
  Omerta.epub
  Omerta.mobi


  Omerta pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Omerta pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Omerta knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Omerta pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Omerta aprašymas

  Aprašymas

  Mario Puzo – “Krikštatėvio”, išgarsinusio jį visame pasaulyje, autorius. “Omerta” – tai paskutinė didžiosios Mafijos trilogijos dalis (pirmosios dvi – “Krikštatėvis” ir “Paskutinis Donas”). Čia pasakojama apie Eiprilių mafijos šeimą.
  Didysis Donas Eiprilis klastingai nužudomas, bet jo šeimos verslas jau įteisintas. Jo vaikai net nebežino apie tėvo veiklą, verslą ir juodus darbus. Baigęs Vest Pointą pulkininkas Valerijus, televizijos savininkas Markatonijus ir advokatė Nikolė negali paremti tėvo reikalų, tą gali padaryti tik jo įvaikis Astoras Viola, Sicilijos mafiozų auklėtinis. Tačiau jam ant kulnų mina šeimos priešai ir FTB agentas Kurtas Silkis.

  Mario Puzo gimė 1921 m. Niujorke, dalyvavo Antrajame pasauliniame kare, mokėsi Kolumbijos universitete. Po romanų “Laimingasis piligrimas” ir “Tamsos arena” (liet. 1995) sukūrė „Krikštatėvį” (liet. 1995), kuris jj išgarsino visame pasaulyje ir pagal kurj jis parašė visų to paties pavadinimo F. Coppollos filmo dalių scenarijus. Filmas gavo du Oskarus. Kitos jo knygos: “Kvailiai miršta” (1978), “Sicilietis” (1984), “Ketvirtasis K” (1992), “Paskutinis Donas” (1996, liet. 1998). Rašytojas mirė 1999 m.savo namuose Long Ailende, vos baigęs rašyti romaną “Omerta” (1999). Po jo mirties dar išleistas jo viso gyvenimo veikalas-romanas “Šeima” (2001), kurio paskutinį skyrių parašė jo žmona.

  Leave a Reply