Omonas Ra pdf, epub, mobi

Omonas Ra | Viktor Pelevin

Atsisiųsti knygą Omonas Ra pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2014
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9786094271656


 • Omonas Ra.pdf
  Omonas Ra.epub
  Omonas Ra.mobi


  Omonas Ra pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Omonas Ra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Omonas Ra knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Omonas Ra pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Omonas Ra aprašymas

  Aprašymas

  „Užvis geriausiai įsiminiau pavyzdį, nustebinusį mane poetiškumu: kabančio ant grandinėlės svarmens sunkis priverčia eiti laikrodį; Mėnulis – toks svarmuo, Žemė – laikrodis, o gyvenimas – krumpliaračių tiksėjimas ir mechaninės gegutės kukavimas“, – sako knygos herojus Omonas Krivomazovas.

  Kaip ir milijonai kitų jaunuolių sovietmečiu, jis nuo vaikystės svajoja tapti kosmonautu. Kartu su draugu Mitioku įstojęs į Maresjevo lakūnų mokyklą, gauna išsvajotąjį aso šaukinį Ra ir pagal įslaptintą programą ruošiasi didingam skrydžiui į Mėnulį. Šis skrydis turi nušluostyti nosį visam Vakarų pasauliui. Artėjant starto ir amžinybės akimirkai jis savęs paklausia: kas gi aš esu?

  Atsakymų garsusis mistifikuotojas ir siužeto meistras Viktoras Pelevinas nelinkęs pateikti, o debiutinis rašytojo romanas „Omonas Ra“ nepaklūsta vienai interpretacijai.

  „Galbūt, tai paskutinis romanas, parašytas Sovietų Sąjungoje“, – teigia jo autorius. Fantasmagoriškas groteskas vaizduoja absurdišką ir baugią sovietinę Visatą. Gyvenimas čia primena aklinai užmūrytą raketą su nupieštomis durimis: melas nesiskiria nuo realybės, sveikas protas – nuo beprotybės, o kosmoso programa tampa kraupia propagandinio mito metafora.

  Knyga “Omonas Ra” apdovanotas „Interpresskon“ ir „Bronzinės sraigės“ premijomis.

  Iš rusų kalbos vertė Dalia Saukaitytė

  Leave a Reply