Optimizmo genas pdf, epub, mobi

Optimizmo genas | Lavija Šurnaitė

Atsisiųsti knygą Optimizmo genas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786090129661


 • Optimizmo genas.pdf
  Optimizmo genas.epub
  Optimizmo genas.mobi


  Optimizmo genas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Optimizmo genas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Optimizmo genas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Optimizmo genas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Optimizmo genas aprašymas

  Aprašymas

  TV ir radijo laidų vedėja Lavija Šurnaitė įsitikinusi, kad nepaisant to, kokius genus paveldėjote, vieną galima išsiugdyti pačioms. „Optimizmo genas“ – savotiškas išgyvenimo gidas moterims, kurios pavargo, jaučiasi nelaimingos ir bijo bet kokių pokyčių.

  Lavija Šurnaitė – žinoma TV ir radijo laidų vedėja, žurnalistė. Rašytojos karjerą pradėjo knyga „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“, kuri netruko tapti bestseleriu. Pirmojoje savo knygoje L. Šurnaitė pasakojo, kaip nesudėtingai ir smagiai numesti nereikalingus kilogramus ar sumažinti juosmens apimtį. Savo antroje knygoje autorė imasi ne kūno, o sielos ir pataria, kaip išlaikyti vidinę pusiausvyrą, įveikti daugybę neigiamų jausmų ir atsiduoti teigiamiems pokyčiams. Nors mitybos ir sporto temos L. Šurnaitė neišvengė ir šioje knygoje, tačiau daugelis patarimų ir istorijų susiję su vidiniais potyriais.

  Moterims šiame pasaulyje tenka susitaikyti su visais savo prigimties trūkumais ir privalumais. Tereikia išmokti tiek vienus, tiek kitus tinkamai išnaudoti ir rasti jėgų džiaugtis gyvenimu. Net jei kamuoja nelaiminga meilė, lydi nesėkmės darbe ar paprasčiausiai trūksta pasitikėjimo savimi, autorė tikina, jog viskas išsprendžiama, pasitelkus optimizmo geną – išmokus teisingai mąstyti ir kalbėtis su savimi.

  Nei vienatvė, nei vaizdas veidrodyje, nei siaubingai sunkus PMS neturėtų užstoti saulės. L. Šurnaitė knygoje „Optimizmo genas“ patars, kaip būti pasiruošusiai permainoms, net jei jų labai bijote, kaip susigrąžinti džiaugsmą ir įkvėpimą darbe ar atsikratyti gyvenimą nuodijančių santykių. Tai patarimai, lydimi šmaikščių ir saviironijos kupinų istorijų iš moters, kuri taip pat yra ėjusi duobėtais keliais.

  Knyga „Optimizmo genas“ įkvėps tapti tokia moterimi, kuria pati žavėtumėtės, suteiks paguodos, kad nesate viena su savo bėdomis ir rūpesčiais, suteiks nusiraminimą ir norą judėti pirmyn. Suprasite, kad pakeitus požiūrį į pasaulį, o gal tiesiog į save, viskas aplink ims keistis būtent taip, kaip trokštate.

  L. Šurnaitė kalba drąsiai ir atvirai, čia rasite istorijų, skirtų tik suaugusiems, asmeniškų detalių apie vyrus ir visą skyrių apie sekso naudą. Kaip sakyti ir priimti komplimentus? Kaip suvaldyti PMS? Kaip atpažinti ir pašalinti toksiškus žmones? Kaip išmokti priimti save natūralią? Ką daryti su pykčiu? Ar būti sėkminga tas pats, kas būti laiminga?

  „Aš tokia pati, todėl rašau ir jums, ir sau, kad imtume ir pasikalbėtume apie viską nuo iki“.

  Lavija Šurnaitė

  Leave a Reply