Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti pdf, epub, mobi

Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti | Jana Frey

Atsisiųsti knygą Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786090114964


 • Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti.pdf
  Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti.epub
  Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti.mobi


  Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Oras pusryčiams. Kaip aš lioviausi valgyti aprašymas

  Aprašymas

  Romane „Oras pusryčiams“ pasakojama apie Serafiną, turinčią ir vokiško, ir itališko kraujo. Mergaitei keturiolika, ji sveria šešiasdešimt keturis kilogramus ir jai tai nė kiek netrukdo, bet jos gyvenimas pasisuka kita linkme. Ji turi palikti Italiją, mylimą senelę ir su šeima persikelti į Vokietiją. Čia mergaitė nepritampa. Ji norėtų būti liekna, graži ir mėgstama kaip jos draugė Ernestina. Serafina nusprendžia: ji turi numesti svorio!
  Mergaitė pradeda laikytis dietos, jos pojūčiai visiškai sutrinka, ji nebeįstengia išsikapstyti iš tos beprotybės rato. Serafina badauja, kol atsiduria ant mirties slenksčio.

  Knyga „Oras pusryčiams“ paremta tikrais įvykiais. Rašytoja Jana Frey atskleidžia skaitytojams lieknumo manijos apsėstų merginų pasaulį.

  Iš vokiečių k. vertė Vilija Gerulaitienė

  Leave a Reply