Orbita. Prekės iš kosmoso pdf, epub, mobi

Orbita. Prekės iš kosmoso | Vladimir Svetlov, Semion Chanin, Srgej Timofeev, Artur Punte, Žorž Ualik

Atsisiųsti knygą Orbita. Prekės iš kosmoso pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 88
 • ISBN ar kodas: 9786094271564


 • Orbita. Prekės iš kosmoso.pdf
  Orbita. Prekės iš kosmoso.epub
  Orbita. Prekės iš kosmoso.mobi


  Orbita. Prekės iš kosmoso pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Orbita. Prekės iš kosmoso pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Orbita. Prekės iš kosmoso knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Orbita. Prekės iš kosmoso pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Orbita. Prekės iš kosmoso aprašymas

  Aprašymas

  Netradicinės poezijos mylėtojams „Orbita“ atgabeno eilėraščių rinkinį „Prekės iš kosmoso“.
  Viskas, prie ko prisiliečia „Orbita“, virsta poezija. Šiandien netradicinės poezijos mylėtojams Lietuvoje jie atgabeno eilėraščių rinkinį „Prekės iš kosmoso“. Šių prekių aprašus iš rusų kalbos vertė Marius Burokas, Vytas Dekšnys, Aleksandra Fomina, Benediktas Januševičius, Rūta Mėlynė ir Donatas Petrošius, prekes dailiai įpakavo knygos dizaineris Tomas S. Butkus.

  „Orbitos“ nariai – penki rusiškai rašantys Rygos poetai: Semionas Chaninas, Arturas Punte, Vladimiras Svetlovas, Sergejus Timofejevas ir Žoržas Ualikas – yra multimedijos šalininkai, kurie mano, kad žodžių nepakanka išreikšti emocijoms. Vieni dalykai turi būti išrėkti, kiti tyliai išniūniuoti. Visa tai – akomponuojant elektroninių garsų lietui, saksofonui ir vaizdo instaliacijai.

  “Tai gaivus oro gurkšnis Lietuvoje, kurioje vis dar gajus senasis poezijos klausymosi kodas, po truputį linguojant į rimų ir ritmų taktą. „Orbita“ sulaužė paties gajausio ir bjauriausio stereotipo apie poeziją stuburą. Šita poezijos orbita daugeliui galėtų tapti puikia galimybe, jei ne pamėgti, tai bent susidomėti poezija kaip unikaliu reiškiniu, o ne kažkuo, ką būtina atmintinai išzubrinti arba įmanoma suprasti tik įvaldžius semiotinį kvadratą.”
  Monika Šlančauskaitė

  Leave a Reply